1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Pasidalinta jaunimo politikos vystymo ir įgyvendinimo Utenos rajono savivaldybėje gerąją patirtimi

17039224 1840530352826435 5277156482335358431 o2017 m. vasario 28 d. Utenos rajono savivaldybėje lankėsi Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus pavaduotojas Juozas Meldžiukas, JPP „Kurk Lietuvai" projektų vadovas Julius Mitė, Švenčionių rajono savivaldybės mero padėjėja Miranda Kaneckaja-Steckevičienė, Švenčionių rajono savivaldybės Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėja Teresa Sansevičienė ir švietimo įstaigų atstovai. Jaunimo politikos puoselėtojai domėjosi aukštai įvertinta Utenos rajono savivaldybės darbo su jaunimu patirtimi ir galimybėmis bendradarbiauti. Delegacija atvyko susipažinti su Utenos rajono savivaldybės jaunimo organizacijomis ir vykdomais projektais.


Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus pav. J.Meldžiuko siūlymu aplankyta Lietuvos Metų Mokyklos vardą gavusi Utenos Dauniškio gimnazija. Svečiai domėjosi gimnazijoje puoselėjamomis vertybėmis ir ilgamete mokinių tarybos veikla. Gimnazijos direktorė Asta Skeirienė, soc. pedagogė Vida Adiklienė ir mokinių savivaldos atstovės pristatė Dauniškio gimnazijos filosofiją, pasiekimus, mokinių tarybos veiklas bei atsakė į užduotus klausimus. Vėliau svečiai lankėsi Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis", kur apie verslumo skatinimą ir kūrybinių veiklų plėtrą Utenoje kalbėjo Utenos verslo informacijos centro direktorė Irina Šeršniova.
Informaciją apie atvirą darbą su jaunimu ir NVO veiklas pristatė Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro direktorė Edita Kanapeckienė. Utenos rajono savivaldybės patirtį darbe su jaunimu apibendrino Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas. Šiemet Utenos rajono savivaldybės taryba jaunimo programai iš biudžeto skyrė 25 000 Eur. projektinėms veikloms vykdyti. Susitikime dalyvavę Utenos jaunimo organizacijų atstovai, Utenos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos nariai ir Utenos švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė pasidalino įžvalgomis dėl bendros projektinės veiklos. Susitikimo dalyviai sutarė dėl Utenos ir Švenčionių specialistų, dirbančių su jaunimu, strateginės partnerystės.

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla