1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Tarptautinėse turizmo parodose Utenos kraštas pristatytas latviams, estams ir čekams

16833645 1927780870774044 877572028 oVasario mėnesį VšĮ Utenos turizmo informacijos centras pristatė Utenos rajoną tarptautinėse turizmo parodose. Parodų maratonas prasidėjo nuo 24-osios tarptautinės specializuotos turizmo ir laisvalaikio parodos „Balttour 2017″, kuri vyko Rygoje. Tai svarbus renginys Baltijos šalyse, apimantis platų turizmo sektorių, kelionių agentūras, operatorius, transporto paslaugų teikėjus, viešbučius, SPA centrus ir turizmo verslo atstovus. Parodos organizatorių duomenimis parodoje, kurioje eksponuota apie 470 stendų, dalyvavo per 850 su turizmu susijusių įmonių atstovų iš 41 pasaulio šalies. Utenos kraštas buvo pristatytas bendrame stende, kartu su kaimyninių rajonų savivaldybėmis. Parodoje pristatyti Utenos krašto turizmo ištekliai ir paslaugos: lankytinos vietos, ekskursijos, edukacinės programos, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos. Lankytojai domėjosi pramogomis, kurios skirtos šeimoms su vaikais, ypač ką galima pamatyti, paragauti, kur galima poilsiauti ir kokie vyksta renginiai.

Dar viena turizmo paroda vyko vasario 10-12 dienomis Taline, Estijos parodų centre. „TOUREST 2017" yra pati didžiausia tarptautinė turizmo paroda Baltijos šalyse, skaičiuojanti 26 metus. Apsilankę parodoje estai turėjo galimybę susipažinti ir su Lietuvos regionų siūlomomis turizmo paslaugomis. Utenos rajonui parodoje atstovavo VšĮ Utenos turizmo informacijos centro direktorė Rasa Jasinevičienė. Bendrame stende su Anykščių, Molėtų ir Ignalinos rajonais, Utenos TIC direktorė pristatė Utenos rajono turistinius maršrutus, ekskursijas, siūlomas edukacines programas, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas. Pirmąją parodos dieną Lietuvos stendą aplankė Lietuvos ambasadorius Neilas Tankevičius. Ambasadorius pasidžiaugė, jog Lietuva tampa patrauklia atostogų kryptimi Estijos gyventojams. Utena bei visas Rytų Aukštaitijos regionas Estijoje pristatomas jau antrą kartą. Estai mėgsta keliauti į Vilnių, tad vienas iš pagrindinių uteniškių tikslų parodoje buvo pasiūlyti atvykti ir į netoli Vilniaus esančią Rytų Aukštaitiją bei pasinaudoti čia teikiamomis turizmo paslaugomis.

Vasario 15-19 dienomis VšĮ Utenos turizmo informacijos centro atstovai dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje „Holiday World", kuri vyko Čekijos sostinėje. Prahoje Lietuvos turizmo sektoriaus atstovus šiltai sutiko Lietuvos ambasadorius Edvilas Raudonikis bei antrasis sekretorius Mindaugas Stonys. Ambasadoje buvo suorganizuotas Lietuvos ir Čekijos turizmo paslaugų teikėjų susitikimas, kurio metu buvo pristatyta Lietuva, pabendrauta su Čekijos kelionių organizatoriais ir agentūrų atstovais. Čekai ypač mėgsta keliauti ir aktyviai leisti laisvalaikį, juos domina natūrali gamta, ežerai. Kaip informavo ambasadorius, šiuo metu yra bendraujama su čekų žurnalistais, norinčiais atvykti į Lietuvą ir aprašyti Aukštaitijos nacionalinį parką.

Joomla templates by a4joomla