1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Varžybos, kuriose daugiau juoko, nei taškų, arba kaip nugali draugystė

IMG 5878Juokas, šypsenos, nuotaikingi komentarai, puiki nuotaika – šios ir kitos geros emocijos lydėjo vienas ypatingas Utenos vyrų krepšinio komandos „Juventus" rungtynes, vykusias kovo 14 d. Ypatingas dėl to, kad, pirma, ne visose rungtynėse gali pamatyti šposus krečiančius krepšininkus, antra, tokios rungtynės rengiamos kartą, gal du kartus per metus. Dažniau, matyt, surengti nepavyktų, nes „Juventus" varžovų komandos, pasivadinusios Rėmėjų komanda, žaidėjai – rimtų įmonių rimti vyrai, turintys daug rimtų pareigų ir esantys labai užsiėmę.


Iššūkį „Juventus" nepabūgo mesti ir susigrumti aikštelėje klubo rėmėjai: UAB „Greenenergo" direktorius Osvaldas Katinas, AB „Rokiškio sūris" atstovai Eimantas Slapšys ir Andrius Griniukas, UAB „Statybų tinklas" direktorius Gytis Vedrickas, UAB „Amber Forest" direktorius Gintautas Bartaškas, UAB „Kestarolis" direktorius Kęstutis Žemaitis ir UAB „Umaras" finansų ir ekonomikos direktorius Gediminas Ambraška. Kiti Rėmėjų komandos atstovai į aikštelę neišbėgo, bet aktyviai palaikė savo kolegas, sėdėdami ant atsarginių suolelio. Palaikymo grupę sudarė klubo valdybos pirmininkas Dalius Medikas, klubo valdybos narys, Utenos rajono savivaldybės mero patarėjas Henrikas Zabiela, UAB „Umaras" generalinis direktorius Vytautas Samsonas, Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Vilius Jasiūnas. Rėmėjų komandos treneriu tapo „Juventus" klubo prezidentas Žydrūnas Urbonas.
Kad šiems rimtiems vyrams su profesionaliais krepšininkais rungtyniauti būtų lengviau, rungtynių laikas buvo pakoreguotas: komandos žaidė tris kėlinius. Maža to, „Juventus" žaidėjams teko apsimauti... bokso pirštines ir du ketvirčius su jomis bandyti sugauti kamuolį. Vieną kėlinį „Juventus" atsikvėpė lengviau: galėjo žaisti be bokso pirštinių, bet į krepšį galėjo mesti tik nuo 3 taškų linijos. Bet šie išbandymai „Juventus" vyrukams nuotaikos nesugadino ir nesukliudė dideliu skirtumu laimėti prieš rėmėjus du kėlinius.
Po pertraukų, kurių metu vyko „Snaiperio" ir „Taikliojo dueto" konkursai, o „uždirbti" taškai buvo pridėti prie bendro rezultato, viskas apsivertė aukštyn kojom: rėmėjų taškų skaičius staiga šoktelėjo į viršų ir visą trečią kėlinį su bokso pirštinėmis rungtyniavę „Juventus" krepšininkai niekaip negalėjo pasivyti varžovų. Nepadėjo ir įspūdingi Ovidijaus Galdiko dėjimai į krepšį iš viršaus ir 18 jo pelnytų taškų. Rungtynes, nenusižengdami tradicijai, rezultatu 51:60 vėl laimėjo rėmėjai. Vėl, nes ir anksčiau vykusiuose susitikimuose sėkmė vis šypsodavosi rėmėjams. Bet ir ne jų naudai švieslentėje švietę skaičiai „Juventus" krepšininkams gero ūpo neatėmė ir šypsenų nuo veidų nenupūtė. Patenkintas savo žaidėjais buvo ir „Juventus" treneris Antanas Sireika.
Pasibaigus rungtynėms buvo išrinktas naudingiausias žaidėjas. Juo tapo Gediminas Ambraška. Nugalėtojui – sveikinimai ir dovanos. Nepamiršti ir konkursų laimėtojai. „Taikliajame duete" susigrūmę „suporuoti" rėmėjai ir „Juventus" krepšininkai bei į krepšį metę abiejų komandų snaiperiai pasirodė esą lygiaverčiai varžovai. Konkurse „Taiklusis duetas" nugalėjo Dovio Bičkauskio ir Eimanto Slapšio komanda, įveikusi Ovidijaus Galdiko ir Daliaus Mediko porą. „Snaiperio" konkuro finalas, deja, vyko be „Juventus" žaidėjų: „santykius aiškinosi" rėmėjai Gediminas Ambraška ir Andrius Griniukas. Pasisekė pastarajam: jo su 10 taškų kraičiu jau niekas neaplenkė.
Susitikimo metu buvo netekta ir vieno įspūdingo prizo: „Bikuvos" skalbyklės. Prizas buvo lošiamas metant į krepšį iš vidurio aikštės. Ir vėl sėkmė atsisuko į rėmėjus: dviem taikliais metimais skalbyklę laimėjo AB „Rokiškio sūris" atstovas Eimantas Slapšys.

Po varžybų – visų žaidžiusių, sirgusių, komentavusių, treniravusių – bendra nuotrauka, po kuria galima parašyti „Nugalėjo draugystė!"

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla