1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos miesto seniūnijos seniūnaičių sueigoje

Š. m. kovo 15 d. į sueigą Utenos rajono savivaldybės administracijoje susirinkę Utenos miesto seniūnijos seniūnaičiai aptarė miestui aktualius klausimus.
Susitikime su seniūnaičiais dalyvavęs Utenos miesto seniūnas Valentinas Vaitonis, pristatydamas 2017 m. planuojamus darbus, kaip vieną svarbiausių išskyrė Utenos miesto gatvių su žvyro danga asfaltavimo 2016-2018 metais programos vykdymą. Informavęs, kad šiuo metu vyksta Ateities gatvės rekonstrukcija, jis išvardijo gatves, kuriose jau šio mėnesio pabaigoje ketinama pradėti kloti asfalto dangą. Seniūno teigimu, iki metų vidurio planuojama išasfaltuoti dar su žvyro danga esančias Liepų, Rasos, Rašytojų, Mindaugo, Papievių gatves ar jų atkarpas. Apžvelgęs didelę dalį programoje įrašytų projektų, kurių įgyvendinimas bus galimas parengus techninius projektus ir atlikus viešųjų pirkimų procedūras, V. Vaitonis atkreipė dėmesį į numatytas lėšas kitiems svarbiems darbams mieste – netrukus prasidėsiančiam gatvių asfalto išdaužų, kiemų ir įvažiavimo į juos remontui, lietaus nuotekų tvarkymui Ąžuolijos kvartale, taip pat Ąžuolijos ir Smėlio kvartaluose numatomoms įrengti vaikų žaidimo aikštelėms.

Sueigoje nuspręsta pritarti 2017 m. mieste planuojamų atlikti darbų sąrašui.
Atsižvelgus į Strateginio planavimo ir investicijų valdymo bei Viešosios tvarkos skyrių prašymus į projektus vertinančias ekspertų komisijas deleguoti seniūnaičius, sueigoje bendru jos dalyvių sutarimu išrinkti trys kandidatai – Grybelių seniūnaitijos seniūnaitė Vida Maišėnienė sutiko dalyvauti komisijos, vertinančios Ekonomikos skatinimo ir turizmo plėtros programai teikiamus projektus, veikloje, Dauniškio ežero seniūnaitijos seniūnaitis Romas Rukšėnas bus komisijos, vertinančios Smulkaus ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programai teikiamus projektus, narys, o Vyžuonaičio ežero seniūnaitijos seniūnaitis Arvydas Ramelis dalyvaus komisijos, vertinančios į Nusikaltimų ir administracinių nusižengimų prevencinės veiklos programą teikiamus projektus, darbe.

Joomla templates by a4joomla