1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Kviečiame dalintis gerumu ir aukoti nepritekliuje gyvenantiems rajono žmonėms

maisto bankasBalandžio 7–8 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas" rengia kasmet vykstančią maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Ji, kaip įprasta, vyks didžiuosiuose prekybos centruose visoje Lietuvoje. Tomis dienomis akcija bus rengiama ir Utenoje.
„Maisto banko" atstovų teigimu, praėjusios akcijos metu Lietuvos gyventojai skurstantiems paaukojo 390 tūkst. vienetų ilgai negendančių maisto produktų už daugiau kaip 370 tūkst. eurų. Vykdant akciją buvo bendradarbiaujama su 320 socialinių įstaigų ir organizacijų, maistą prekybos centruose surinkti talkino beveik 8000 savanorių.


Šiųmetinės „Maisto banko" akcijos Utenos rajono savivaldybėje šaukliu, akcijos organizatorių prašymu, sutiko tapti Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Organizatoriai tikisi, kad savo pavyzdžiu meras įkvėps kraštiečius aktyviai prisidėti prie šios gerumo iniciatyvos ir pasiekti puikių rezultatų.
Meras Alvydas Katinas tradicine tapusios akcijos metu kviečia visus geros valios žmones solidarizuotis su nepritekliuje gyvenančiomis šeimomis, įstaigų, nevyriausybinių organizacijų globojamais vaikais, neįgaliaisiais, senyvo amžiaus žmonėmis ir paaukoti jiems labai reikalingų ilgai negendančių maisto produktų.
„Dėkoju visiems Utenos rajono žmonėms už supratingumą ir geranoriškumą aukojant maisto produktus mažas pajamas turintiems Utenos rajono gyventojams, – sako Alvydas Katinas. – Tikiu, kad ir balandžio 7–8 dienomis „Maisto banko" akcijos metu jūs būsite dosnūs ir pasidalinsite gerumu su nepritekliuje gyvenančiais savo rajono žmonėmis".

Joomla templates by a4joomla