1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Pasveikintas aukščiausia kategorija įvertintas ir geriausiu 2016 metų šalies kultūros centru pripažintas Utenos kultūros centro kolektyvas

apdovanojimas

Lietuvos kultūros ministerijos aukščiausia kategorija įvertintas ir geriausiu 2016 metų šalies kultūros centru pripažintas Utenos kultūros centras sukvietė uteniškius į iškilmingą nominacijų teikimo šventę, kurioje buvo pasidžiaugta ir antruoju „Aukso paukštės" apdovanojimu „Vieversai". Utenos kultūros centro kolektyvą su šiuo ypatingu įvertinimu pasveikino Utenos rajono meras Alvydas Katinas, mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, mero patarėjas Gintautas Petravičius. Įteikdami dovanas rajono vadovai linkėjo Utenos kultūros centro kolektyvui kūrybinio polėkio, novatoriškų idėjų ir jų išpildymo.

UKC kolektyvą su aukščiausios kategorijos suteikimu pasveikino LR Seimo narys Edmundas Pupinis, LR kultūros ministerijos atstovai, šalies kultūros centrų direktoriai ir kiti svečiai. Šventėje dalyvavęs humanitarinių mokslų daktaras, nusipelnęs artistas, įvairių komisijų garbės narys, pasaulio lietuvių Dainų šventės fondo steigėjas ir pirmininkas, apdovanotas LDK Gedimino ordinu už nuopelnus lietuvių liaudies kultūrai. prof. Algirdas Vyžintas ypač džiaugėsi Utenos kultūros centro šokių ir dainų ansamblio „Vieversa" sėkme. Kolektyvas, jau antrą kartą už savo kūrybinę veiklą įvertintas aukščiausiu mėgėjų meno kolektyvų ir jų vadovų „Aukso paukštės" apdovanojimu, po iškilmingų sveikinimų atliko nuotaikingą koncertinę programą „Apkabinkim žemę VIEVERSOS sparnais".

Adolfo Sinkevičiaus foto >>>

Joomla templates by a4joomla