1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos rajono savivaldybės administracija perka būstus socialiniam fondui plėtoti

ESFIVP-I-1Pirkimas vykdomas vadovaujantis 2003 m. birželio 25 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 841 patvirtintu Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų pirkimų arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimų tvarkos aprašu.

Perkančioji organizacija: Utenos rajono savivaldybės administracija, kodas 111101877, Utenio a. 4, Utena, tel. (8 389) 43535, 48693, faks. (8 389) 61615, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Prekių pirkimo tipas: pirkimas.

Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.

Perkamas turtas: 2 - vieno kambario ir 1 - dviejų kambarių butai Utenos mieste, vieno kambario buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 25 kv. m ir ne didesnis kaip 40 kv. m., 1 vieno kambario butas turi būti pirmame gyvenamojo namo aukšte ir 1 dviejų kambarių buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 39 kv. m ir ne didesnis kaip 60 kv. m. Butai, esantys bendrabučio tipo namuose, ar butai, esantys pastate, kuris (ar jo dalis) yra avarinės būklės, nebus perkami.

Pirkimo dokumentai kandidatams bus išduodami nemokamai adresu: Utenos rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriuje, 322 kabinete, Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriuje, 210 kabinete, adresu Utenio a. 4, Utenoje. Pirkimo sąlygas taip pat gali rasti Utenos rajono savivaldybės interneto tinklalapyje www.utena.lt.

Paraiškos ir parduodamo turto dokumentai pateikiami lietuvių kalba.

Pirkimo dokumentų ir paraiškų teikimo terminas iki 2017 m. gegužės 30 d. 10 val.

Kartu su paraiška reikia pateikti šiuos parduodamų butų dokumentus: nuosavybę patvirtinančių dokumentų kopiją, patvirtintą teisės aktų nustatyta tvarka; kadastro duomenų bylos kopiją; įgaliojimus patvirtinančius dokumentus, suteikiančius teisę asmeniui derėtis dėl buto pardavimo; buto energinio naudingumo sertifikato kopiją; pažymą apie buto savininko įsipareigojimus bei įsiskolinimus, susijusius su namo modernizavimu, kreditu ir palūkanomis (pateikia asmenys, siūlantys parduoti butą modernizuotame name).

Komisijos posėdis, kuriame bus atplėšiami vokai su paraiškomis, 2017 m. gegužės 30 d. 10.00 val., Utenio a. 4, Utena.

Finansuojama:

Europos regioninės plėtros fondo ir Utenos rajono savivaldybės lėšomis

Projekto vykdytojas:

Utenos rajono savivaldybės administracija

SOCIALINIŲ BŪSTŲ PIRKIMO SKELBIAMŲ DERYBŲ BŪDU SĄLYGOS >>>

Joomla templates by a4joomla