1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

DĖL BŪSTO PRITAIKYMO NEĮGALIEMS VAIKAMS SU SUNKIA NEGALIA

Informuojame, kad vadovaudamiesi Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2017 metais tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2017 m. liepos 5 d. įsakymu Nr. A1-363 „Dėl Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2017 metais tvarkos aprašo patvirtinimo", priimame prašymus pritaikyti būstą neįgaliems vaikams su sunkia negalia.
Vienos būsto pritaikymo išlaidoms dengti gali būti skiriama ne didesnė nei 105 BSI dydžio suma (3990 Eur).


Laisvos formos prašymą pritaikyti būstą gali pateikti vienas iš tėvų, globėjas (rūpintojas) ar gyvenamosios vietos savivaldybės socialinis darbuotojas. Prašyme turi būti nurodyta, kad neįgalaus vaiko atstovas pagal įstatymą sutinka leisti savivaldybės administracijai naudoti neįgalaus vaiko duomenis, susijusius su būsto pritaikymo organizavimu. Pareiškėjas taip pat turi patvirtinti, kad nėra pateikęs kito prašymo pritaikyti būstą tam pačiam neįgaliam vaikui. Prašymas gali būti teikiamas raštu ir elektroniniu būdu.
Kartu su prašymu pareiškėjas pateikia šiuos dokumentus ar jų patvirtintas kopijas:
1. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
2. laisvos formos rašytinį būsto savininko sutikimą leisti pritaikyti būstą, kai prašoma pritaikyti būstą neįgaliajam, kuris nėra būsto savininkas,
3. kitą pareiškėjui svarbią informaciją.
Prašymai pritaikyti būstą neįgaliems vaikams su sunkia negalia priimami iki 2017 m. rugpjūčio 15 d.

Išsamesnė informacija teikiama tel. Nr. 8 389 61622 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Joomla templates by a4joomla