1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Dėl komentarų socialiniame tinkle pradėtas ikiteisminis tyrimas

Šių metų birželio 5–12 dienomis Utenos rajono savivaldybės delegacija, kuriai vadovavo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, lankėsi Džininge (Kinija). Kartu su meru Alvydu Katinu į Džiningą vyko Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Raimundas Čepukas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Evaldas Rimas bei Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus vedėjo pavaduotoja Donata Lubienė.


Informacija apie vizitą buvo teikiama Utenos rajono savivaldybės administracijos svetainėje www.utena.lt ir savivaldybės paskyroje socialiniame tinkle „Facebook". Informacija apie vizitą savo „Facebook" paskyroje pasidalino ir Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Marijus Kaukėnas. Tarybos nario asmeninėje paskyroje prie minėtos informacijos netrukus atsirado trečiųjų asmenų grasinančio pobūdžio komentarų.
Dėl tokio pobūdžio komentarų Utenos rajono savivaldybės administracija kreipėsi į Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.
Birželio 23 d. iš Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato buvo gautas raštas, kuriame informuojama, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso166 straipsniu, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimų skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 145 str. 1 dalį (grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas).

Joomla templates by a4joomla