1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Meras pasveikino vienos svarbiausios Utenos įmonės kolektyvą jubiliejaus proga

IMG 1051AB „Utenos trikotažas" švenčia savo veiklos 50-metį. Ta proga rugsėjo 8 d. paminėti jubiliejinę sukaktį draugėn susibūrė visas įmonės kolektyvas. Net oras tądien pasitaisė: sugrįžo šiluma ir saulė.
Į savo šventę įmonės darbuotojai pasikvietė ir svečių: SBA koncerno prezidentą Arūną Martinkevičių bei Utenos rajono savivaldybės merą Alvydą Katiną. Sveikindamas AB „Utenos trikotažas" kolektyvą, meras akcentavo jo veiklos svarbą visam Utenos miestui, pasidžiaugė atjaunėjusiu koletyvu ir, žinoma, neapsiėjo be juokavimų. „Kai buvo statoma Utenos trikotažo įmonė, man buvo septyneri, – sakė meras. – O štai dabar lenkiu savo žilą galvą prieš jus ir turiu puikią galimybę pasveikinti visus įmonės darbuotojus jubiliejaus proga".


Jubiliejaus proga įmonės kolektyvą sveikino SBA koncerno prezidentas Arūnas Martinkevičius, daug gražių sveikinimo žodžių ir linkėjimų išsakė AB „Utenos trikotažas direktorius Algirdas Šabūnas. Direktorius įteikė padėkas įmonės dirbantiesiems. Šešias padėkas darbuotojams buvo patikėta įteikti Utenos rajono savivaldybės merui.
Alvydas Katinas padėkas taip pat įteikė SBA koncerno prezidentui Arūnui Martinkevičiui (už svarų indėlį stiprinant ir puoselėjant akcinę bendrovę „Utenos trikotažas", inovacijų diegimą, Lietuvą užsienyje reprezentuojančios pramonės šakos plėtojimą) bei AB „Utenos trikotažas" direktoriui Algirdui Šabūnui (už svarų indėlį Utenos kaip pramonės miesto plėtrai, darbo vietų išsaugojimą ir naujų kūrimą, investicinės aplinkos gerinimą rajone bei naujovių taikymą įmonėje).
Po sveikinimų ir linkėjimų visi susirinkusieji buvo pakviesti įmonės kieme sustoti pažymėtose vietose ir suformuoti skaičių 50 bei žodį „Utenos". Įspūdingą vaizdą užfiksavo dronas, aukštai pakilęs į dangų. Taip buvo įamžintas vienos svarbiausios Utenos įmonės 50-ies metų veiklos jubiliejus.
Bet šventė tuo nesibaigė. Visi darbuotojai bei svečiai buvo pakviesti į fojė, kur buvo atidengta įmonės istorijos siena. Ją atidengė ir pristatė Algirdas Šabūnas. Sienoje – trumpa AB „Utenos trikotažo" veiklos istorija nuo pat statybų pradžios 1967 m. iki šių dienų, pabrėžiant ir ateities viziją: tapti inovatyvaus trikotažo gamybos lyderiu Europoje ir atsakingo požiūrio į aplinką bei visuomenės gerovę pavyzdžiu. „Esu pabuvojęs daugelyje trikotažo įmonių Europoje ir galiu drąsiai pasakyti, kad AB „Utenos trikotažas" – geriausia iš visų, – sakė direktorius. – Tad linkiu, kad ir ateityje mes tokiais išliktume".

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla