1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Ateik! Pamatyk! Sužinok!

12Siekdama plėtoti glaudų dialogą su viešojo administravimo subjektais ir verslu, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba pristato nemokamų seminarų apie konkurenciją ciklą „Su konkurencija po Lietuvą". Seminarų metu Konkurencijos tarybos ekspertai dalinsis savo žiniomis apie konkurencijos naudą vartotojui bei valstybei, patars, ką gali nuveikti savivaldybė, kad konkurencijos ribojimų būtų mažiau, o jos teikiamą naudą pajustų kiekvienas savivaldybės gyventojas.

Nepraleiskite galimybės sužinoti tai, ką apie konkurencijos teisę privalo žinoti kiekvienas savivaldybės tarnautojas:

• viešojo administravimo subjektų pareiga – saugoti sąžiningos konkurencijos laisvę: kaip ją užtikrinti; kokie savivaldybių veiksmai gali riboti konkurenciją ir kaip ribojimų išvengti; kaip sumažinti neigiamą poveikį konkurencijai, rengiant teisės aktus?

• koks yra perkančiosios organizacijos vaidmuo užtikrinant konkurenciją viešuosiuose pirkimuose; kaip nesudaryti karteliams palankių sąlygų; kokios priemonės gali padėti sumažinti kartelių sudarymo riziką; kaip atpažinti kartelį viešajame pirkime ir ką daryti nustačius įtartinus požymius?

• kas yra valstybės ir mažareikšmė pagalba; kokia pagalba yra teisėta, neteisėta ir nesuderinama?

Seminarų apie konkurenciją ciklo renginys Utenoje – jau š. m. spalio 12 d. 9 val. kūrybinių industrijų centre „Taurapilis", Aušros g. 47, Utena. Kviečiame savivaldybių ir joms priklausančių įstaigų bei verslo atstovus registruotis į renginį el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki š.m. spalio 9 d. 15 val., nurodant vardą, pavardę ir atstovaujamą įstaigą.

Renginys nemokamas. Pridedame renginio programą >>>

Joomla templates by a4joomla