1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenoje lankosi tarptautinio projekto dalyviai

22312174 1680136005360946 1685985858 oUtenoje vieši tarptautinio projekto dalyviai iš Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Vengrijos ir Potugalijos. Utenos Vyturių progimnazijos bendruomenė dalyvauja Erasmus+ programos projekte „Mūsų istorija-jūsų istorija". Spalio 3 dieną mokyklos bendruomenė sulaukė gausaus būrio svečių: į Uteną atvyko 32 moksleiviai lydimi 12 pedagogų.

Bendrose veiklose, kuriose dalyvauja šešių Europos sąjungos šalių mokyklos iš Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Vengrijos, Portugalijos ir Lietuvos, šiuo metu vyksta intensyvūs mainai. Utenos rajono savivaldybėje apsilankiusius svečius pasveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Pristatydamas Utenos miestą, meras papasakojo apie pagrindinius krašto išskirtinumus, pramonės pasiekimus ir pakvietė peržiūrėti filmą apie Uteną.

Apie Utenos švietimo įstaigų tinklą, sporto infrastruktūrą ir jaunimo politiką papasakojo Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas. Tarptautinio projekto Erasmus+ dalyviai papasakojo iš kokios šalies, kokio miesto yra atvykę, pristatė savo ugdymo įstaigas ir pasidalino pirmaisiais įspūdžiais. Po susitikimo meras įteikė kiekvienai delegacijai atminimo dovanėles ir palinkėjo smagių akimirkų lankantis Utenoje.

Joomla templates by a4joomla