1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenoje vyko Konkurencijos tarybos seminaras ,,Su konkurencija po Lietuvą“

033Spalio 12 dieną Utenos regiono viešojo ir privataus sektorių atstovai dalyvavo Konkurencijos tarybos organizuojamo seminarų apie konkurenciją ciklo ,,Su konkurencija po Lietuvą" seminare, surengtame Utenos Kūrybinių industrijų centre „Taurapilis". Konkurencijos tarybos atstovai seminaro dalyviams pristatė Konkurencijos tarybos veiklos sritis, tiriamus pažeidimus, problemas, kurias sprendžia Konkurencijos taryba, kuo konkurencija naudinga valstybei, verslui ir vartotojams, kas yra karteliniai susitarimai ir kaip juos atpažinti viešuosiuose pirkimuose; koks perkančiosios organizacijos vaidmuo užtikrinant konkurenciją viešuosiuose pirkimuose; kas yra valstybės, savivaldybių pagalba, kaip turėtų elgtis privataus verslo atstovai, jeigu jų konkurentai gauna neteisėtą valstybės pagalbą, kokia reklama gali klaidinti vartotojus.

Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys ir kitų savivaldybių specialistai, savivaldybių kontroliuojamų įmonių atstovai domėjosi klausimais dėl konkurencijos viešuosiuose pirkimuose, taip pat dėl galimybių teikti pagalbą verslui nepažeidžiant konkurencijos įstatymų. Anot Konkurencijos tarybos pirmininko Šarūno Keserausko, iniciatyva ,,Su konkurencija po Lietuvą" – puiki galimybė atvirai diskutuoti įvairiomis konkurencijos temomis su Lietuvos savivaldybėmis, joms priklausančiomis įmonėmis ir regionų verslu. Utenos regiono viešojo sektoriaus ir verslo atstovai Konkurencijos tarybos vadovams ir atstovams pateikė aktualių klausimų, vyko abiem pusėms naudingos diskusijos.

VšĮ „Utenos radijas" interviu su Konkurencijos tarybos pirmininku Šarūnu Keserausku https://www.youtube.com/watch?v=JTWbbz1rrJA&feature=youtu.be

Joomla templates by a4joomla