1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Vyriausybėje pagerbti pilietinio projekto „Šimtmečio dovanos Lietuvai“ dalyviai

24837273 1954875811391888 7686934834133166561 o2017 m. gruodžio 5 d. Vyriausybėje pagerbta daugiau nei 400 savanorių, kurie prisijungė prie Lietuvos atkūrimo 100-mečiui skirto projekto „Dovana Lietuvai" ir neatlygintinai vykdė įvairiausius projektus. Iš viso Lietuvos žmonės jau padovanojo 524 dovanų Lietuvai ir savanorystei paskyrė 299372 tūkstančius valandų. 317782 piliečių iniciatyvos, kuriomis dalijimąsi projekto svetainėje „Šimtmečio dovanos Lietuvai", pačios įvairiausios –nuo neatlygintinai teikiamų anglų kalbos pamokų bibliotekoje, tautiškumą skatinančių programėlių kūrimo, iki sporto renginių, kino bei muzikos festivalių organizavimo. Projekte aktyviai dalyvauja ir uteniškiai. Utenos kultūros centro, Utenos Kraštotyros muziejaus, Utenos jaunimo informacijos centro darbuotojai, Utenos rajono savivaldybės administracijos skyrių specialistai, menininkai ir kūrėjai paskyrė savo laiką, idėjas Lietuvai, bei jomis pasidalino, paviešindami veiklas pilietinio projekto svetainėje http://www.lietuva.lt/100/lt/simtmecio-dovanos.

Į šventę susirinkusius dalyvius pasveikino premjeras Saulius Skvernelis: „Aš labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi Jumis ir nuoširdžiai noriu, kad valstybinės šventės nebūtų tik eilinė išeiginė, nedarbo diena. Norisi, kad valstybinių švenčių dienomis keltume vėliavas su meile ir pasididžiavimu, o ne dėl to, kad įstatyme parašyta, jog vėliavą reikia iškelti. Jūsų „Šimtmečio dovanos", skirtas laikas kitam, bendruomeniškumo stiprinimui – geriausias atjautos, gerumo ir pasiaukojimo pavyzdys. Tai didžiausia dovana, artėjant atkurtos Lietuvos Šimtmečiui. Nuoširdžiai dėkoju Jums visiems", - sveikindamas savanorius akcentavo Premjeras.

Po projekto veiklų apibendrinimo ir apdovanojimų susirinkusiuosius šmaikščiai pasveikino aktorius Giedrius Savickas, koncertavo atlikėja Jurga Šeduikytė su grupe. Šventę pilietinio projekto dalyviams primins įteikti proginiai ženkleliai, skirti Lietuvos 100-mečiui ir dovanų gauta Lietuvos valstybės vėliava.

Pilietinis projektas „Dovana Lietuvai" tęsiasi. Iniciatyvos idėja – sutelkti šalies gyventojus nuolat dovanoti gerus darbus savo šaliai ir taip drauge puoselėti Lietuvą. Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriatas kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba siekia kurti naujas savanorystės tradicijas bendruomenėse, kaimynystėse, kolektyvuose ar šeimose. Šio sumanymo partneriai yra šimtai nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, savivaldybių ir socialiai atsakingų įmonių.

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla