1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Kviečiame dalyvauti kasmetiniame konkurse „Rašau Lietuvos vardą“

LD2013Senajame metraštyje aprašant 1009-ųjų kovo 9-osios įvykius buvo pirmą kartą paminėta Lietuva. Šiemet – 2018-aisiais – sukako jau 1009-eri nuo šio pirmojo istorinio mūsų šalies paminėjimo. Maloniai kviečiame dalyvauti šiam svarbiam įvykiui ir sukakčiai skirtame konkurse „RAŠAU LIETUVOS VARDĄ".
Savo užrašyto žodžio LIETUVA nuotraukas ar pačius kūrinius kartu su palinkėjimais ir atsiliepimais maloniai prašome atsiųsti mums adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paprastu paštu – „Versmės" leidyklai, Geležinkelio g. 6, 02100 Vilnius

http://versme.lt/pdf/konkursas_LD-2016.pdf

2018 m. kovo 2 d. vyks Nacionalinis diktantas

Nacionalinis diktantasJau vienuoliktą kartą organizuojamas Nacionalinis diktantas šiemet vyks kovo 2 dieną, penktadienį, 11 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu.

„Vėl kviečiame visus į lietuvių kalbos šventę. Nebijokime nosinių ir kablelių, nes diktantas nėra egzaminas.  Organizatoriai siekia paskatinti žmones didžiuotis mus visus vienijančia kalba, o kartu ir savo valstybe“,  - sakė Nacionalinio diktanto organizatorė Vytautė Šmaižytė.

Tradiciškai diktantą bus galima rašyti mokyklose, bibliotekose, savivaldybių salėse. Rašyti diktantą kviečiami ir įmonių bei organizacijų atstovai, jie tai gali daryti savo patalpose. Užsienio lietuvių bendruomenės iš organizatorių gaus diktanto įrašą ir diktantą galės rašyti patogiu laiku – šeštadienį, kovo 3 d.

Dėl raštingiausiojo vardo bus varžomasi keliose kategorijose – raštingiausio moksleivio, suaugusiojo ir užsienio lietuvio.

Skaityti daugiau...

Kviečiame socialinius ir ekonominius partnerius siūlyti atstovus į regionų plėtros tarybas

Vidaus reikalų ministerija kviečia socialinius ir ekonominius partnerius siūlyti savo atstovus į Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos ir Vilniaus regionų plėtros tarybas.

Pasiūlymai priimami iki 2018 m. vasario 27 d. el. p. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Kvietimas skelbiamas vadovaujantis Socialinių ir ekonominių partnerių pasiūlytų atstovų skyrimo į regionų plėtros tarybas ir atšaukimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. vasario 7 d. nutarimu Nr. 139.

Daugiau informacijos >>>

PARAMA ASBESTINIŲ STOGŲ DANGOS KEITIMUI IKI KOVO 12 D.

Primename, kad vasario 9 d. žemės ūkio ministro įsakymu patikslintas paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2018 metais grafikas.

Patikslintame paraiškų rinkimo grafike nustatyta, kad šiuo metu renkamas paraiškas pagal KPP priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse" veiklos sritį „Parama asbestinių stogų dangos keitimui" bus galima teikti dviem savaitėmis ilgiau – iki kovo 12 d. (buvo numatyta – iki vasario 28 d.).

Įpusėjus paraiškų rinkimo terminui yra pateiktos tik 6 Utenos rajono gyventojų paraiškos. Kviečiame aktyviau pasinaudoti paramos galimybe pasikeičiant asbestinio stogo dangą.

Dėl paramos labiausiai nepasiturintiems asmenims

i27sb49960Europos pagalbos labiausiai nepasiturintiems asmenims fondo maisto paketų dalinimas Utenos miesto gyventojams vyks š.m. vasario 26, 27, 28 d. nuo 9.00 val. iki 17.00 val.
Maisto produktus atsiimti bus galima adresu Vilties g.3 , Utena (labdaros valgyklos "Angelų pieva" patalpose). Smulkesnė informacija teikiama tlf. 864609404.

Kviečiame teikti paraiškas

KVIEČIAME TEIKTI PARAIŠKAS PAGAL UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS KULTŪRINĖS VEIKLOS PLĖTROS SRITIES PROJEKTŲ FINANSAVIMO PRIORITETUS >>>

Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas Utenos rajono savivaldybės jaunimo užimtumo projektams finansuoti

Utenos rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas pagal Utenos rajono savivaldybės jaunimo užimtumo srities projektų finansavimo prioritetus.
Projektus pristatyti iki 2018 m. kovo 12 d. 17 val. į Utenos rajono savivaldybės administracijos 103 kabinetą. Projektų paraiškas galima teikti ir per Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalą „Elektroniniai valdžios vartai" (www.epaslaugos.lt). Kvietimas teikti paraiškas ir projektų paraiškos forma yra interneto puslapyje www.utena.lt/projektai/projektų dokumentų formos ir aprašai.

Informacija apie pavadinimo gatvei suteikimą

Teritorijų planavimo ir statybos skyrius informuoja, kad yra parengtas Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimo projektas, kuriuo numatoma suteikti, gatvei, esančiai Utenos rajone, Utenos seniūnijoje, Klovinių kaime, Tvenkinių pavadinimą.
Su gatvės grafiniais duomenimis galite susipažinti internetiniame registrų centro puslapyje http://www.regia.lt, Utenos seniūnijos patalpose ir seniūnijos skelbimų lentose iki 2018 m. kovo 7 d.

Nuomonę ir pastabas galima teikti Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vyr. specialistui Rolandui Norkūnui el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 389 63985.

Vasario 16-ąją paskelbti Utenos krašto garbės piliečiai ir apdovanoti Utenos kraštui nusipelnę politikai bei visuomenės atstovai

IMG 7831Utena šventė Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį. Šventė linksmai, išradingai, iškilmingai. Vasario 15-ąją buvo surengta mokslinė konferencija ir atidengta atminimo lenta savivaldos kūrėjui, Vasario 16-osios akto signatarui Steponui Kairiui atminti. Utenio aikštė kerėjo šviesos, spalvų ir šešėlių žaismu: ant Utenos kolegijos Medicinos fakulteto pastato iki vidurnakčio žaižaravo šviesos instaliacijos. Užpaliai buvo paskelbti Mažąja Lietuvos kultūros sostine. Vasario 16-ąją Utenoje, Vytauto aikštėje, buvo pašventinimas Pavasarininkų draugijos kryžius. O Utenos daugiafunkciame sporto centre šėlo pats tikrasis šimtmetis su nusipelniusiųjų kraštui žmonių apdovanojimu, Utenos krašto garbės piliečių paskelbimu, šokiais, dainomis ir pasididžiavimu savo miestu ir rajonu. Gausiai susirinkusiems žiūrovams koncertavo daugiau kaip 600 dainorėlių, šokėjėlių, muzikantų. Utenos kultūros centro surengtas šventinis koncertas „Aš čia gyvenu" abejingų nepaliko.
Abejingų nepaliko ir iškilmingoji šventės dalis, kurios metu buvo paskelbti Utenos krašto garbės piliečiai ir apdovanoti Utenos kraštui nusipelnę politikai ir visuomenės atstovai.

Skaityti daugiau...

Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas Utenos rajono savivaldybės jaunimo užimtumo projektams finansuoti

Utenos rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas pagal Utenos rajono savivaldybės jaunimo užimtumo srities projektų finansavimo prioritetus.
Projektus pristatyti iki 2018 m. kovo 12 d. 17 val. į Utenos rajono savivaldybės administracijos 103 kabinetą. Projektų paraiškas galima teikti ir per Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalą „Elektroniniai valdžios vartai" (www.epaslaugos.lt).
Kvietimas teikti paraiškas ir projektų paraiškos forma yra interneto puslapyje www.utena.lt/projektai/projektų dokumentų formos ir aprašai

Joomla templates by a4joomla