1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Viešbutis su komercinės paskirties pastatų kompleksu Utenoje

maketasUtenos miesto centre, prie J. Basanavičiaus ir Maironio gatvių sankryžos, ties prieiga prie Utenos miesto sodo, yra 54,94 a teritorija, kurią numatoma panaudoti viešbučio statybai. Iki šiol Utenoje nėra panašaus pobūdžio objekto. Projekto tikslas – įrengiant kokybiškas apgyvendinimo paslaugas miesto svečiams, didinti Utenos krašto patrauklumą, poilsio paslaugų įvairovę.
Yra patvirtintas detalusis vietos planas 38 kambarių viešbučio, apgyvendinančio iki 108 asmenų, statybai. Projekte yra numatyta pastatyti 5 aukštų pastatą įrengiant patalpas maitinimo įstaigoms, pirčių kompleksą, kazino, parduotuves, viešąjį tualetą, požeminio ir antžeminio automobilių stovėjimo aikšteles.

Miesto parkasViešbučio užstatymo plotui numatyta teritorija yra šalia gatvės, jungiančios Kaunas-Zarasai krypties kelią. Erdvė yra svarbioje transporto ir pėsčiųjų judėjimo sankirtoje. Numatoma statinio teritorija yra reprezentacinė vieta, esanti šalia reikšmingo Utenos miesto rekreacinės infrastruktūros objekto – Miesto sodo, kuris tapo pamėgta miestiečių poilsio vieta. Šio parko teritorijoje taip pat statomas privataus investuotojo objektas, kuriame planuojama teikti sveikatinimo paslaugas.
Numatomam viešbučiui ir jo komplekso objektams skirtame sklype užtikrinamas pilnas inžinerinis aprūpinimas. Tikimasi, kad viešbutis su restoranu, baru, vasaros kavine, saunos kompleksu, biliardine ir pan. bus prieinamas ir Miesto sodo lankytojams ir prisidės prie dabartinių Utenos miesto pramogų pasiūlos plėtros.

Joomla templates by a4joomla