1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Aktualu planuojantiems keisti asbestinę stogų dangą

Informuojame, kad š. m. kovo 8 d. Žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-147 pakeistas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemones priėmimo grafikas. Paraiškos asbestinių stogų dangos keitimo paramai gauti bus priimamos ne nuo 2017 m. kovo 13 d., kaip buvo numatyta ankstesniame paraiškų priėmimo grafike, bet nuo 2017 m. balandžio 18 d. iki gegužės 19 d.
Pagal šiuo metu galiojančias, 2016 m. sausio 28 d. Žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-33 patvirtintas Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse" veiklos srities „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą" veiklos „Asbestinių stogų dangos keitimas" įgyvendinimo taisykles, paramos gali kreiptis kaimo gyventojai, kurie yra ne jaunesni kaip 18 metų ir kurie nekilnojamąjį turtą, į kurį investuoja paramos lėšas, valdo teisėtais pagrindais. Projektas turi būti įgyvendinamas kaimo vietovėje, o pareiškėjo deklaruota gyvenamoji vieta turi sutapti su projekto įgyvendinimo vieta.


Didžiausia paramos suma vienam projektui negali viršyti 2 000 eurų, finansuojant iki 50 % visų tinkamų finansuoti išlaidų. Parama skiriama asbestinių atliekų transportavimo iki šalinimo vietos ir šalinimo paslaugoms, statybinėms (stogo dangos keitimo) medžiagoms bei kitoms statybinėms medžiagoms, būtinoms stogo dangai pakeisti.
Projektų vertinimui taikomi atrankos kriterijai. Parama teikiama projektams, kurių atitiktis projektų atrankos kriterijams įvertinama ne mažiau kaip 30 balų. Projektams, įvertintiems mažiau kaip 30 balų, parama nebus teikiama.
Paramos paraiška teritoriniam Nacionalinės mokėjimo agentūros paramos administravimo skyriui (J. Basanavičiaus 126, Utena) turi būti pateikta asmeniškai pareiškėjo ar per įgaliotą asmenį arba registruotu paštu. Taip pat yra galimybė pateikti paraišką ir elektroniniu formatu, naudojantis ŽŪMIS portalo internetine prieiga adresu https://zumis.lt.

Su administravimo taisyklėmis galite susipažinti adresu >>>

Joomla templates by a4joomla