1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Paskelbtas miesto laikrodžio Utenio aikštėje projektų konkursas

laikrodis eUtenos rajono savivaldybės administracija paskelbė miesto laikrodžio Utenio aikštėje projektų konkursą.
Konkurso uždavinys – sukurti Utenos miesto laikrodį. 
Konkurso darbai pateikiami iki 2018 m. gegužės 31 d. 10.00 val. Utenos rajono savivaldybės administracijai ir nuo 2018 m. birželio 1 d. bus eksponuojami Utenos rajono savivaldybės administracijos patalpose, ten pat vyks viešas projektų svarstymas. Apie viešo projektų svarstymo datą informuosime papildomai. 

Konkurso medžiaga yra paskelbta CVPIS: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2018-620145

Interaktyvus orientacinis žaidimas dviratininkams pėstiesiems ir raiteliams

0001 (1)

Merą Alvydą Katiną egzaminavo mažieji žurnalistai

IMG 4428Utenos rajono savivaldybės merą Alvydą Katiną žiniasklaidos priemonių atstovai aplanko dažnai. Vieni atvyksta su klausimais straipsniui apie įvairius savivaldybės reikalus, kiti – siekdami gauti interviu, treti – susitarti dėl bendradarbiavimo ir savivaldybės veiklos viešinimo. Bet balandžio 19 d. Utenos rajono savivaldybės merą aplankė ypatingi žurnalistai, kuriuos labiau tiktų pavadinti net ne jaunaisiais, o tiesiog mažaisiais, nes tądien susipažinti su Utenos rajono savivaldybės veikla, miesto perspektyvomis po 25 metų, mero darbu panoro Utenos vaikų lopšelio-darželio „Želmenėlis" vaikučiai.

Skaityti daugiau...

Lietuvos ir Prancūzijos menininkų paroda „Susitikimas ant tilto“

30171955 10216355236021275 7144335545979068599 oKetvirtadienį Utenoje buvo atidaryta prancūzų ir lietuvių kūrėjų darbų paroda „Susitikimas ant tilto". Parodos atidaryme dalyvavo vienas žymiausių aštuntojo dešimtmečio tapytojų prof. Arvydas Šaltenis ir uteniškė dailininkė Jūratė Mitalienė, muzikavo Utenos meno mokyklos mokiniai. Prof. A. Šaltenis meno gerbėjams pristatė tarptautinį projektą „Susitikimas ant tilto/ Rendez-vous sur ie pont". Utenos kultūros centro Dailės galerijoje savo darbus eksponuoja dailininkai Isidore Krapo, Christophe Massé, Franck Garcia (Prancūzija), Arvydas Šaltenis, Jūratė Mitalienė, Lilija Puipienė, Edita Rakauskaitė, Romualdas Balinskas (Lietuva). Utenos kultūros centro Dailės galerijos vadovė Falmira Sinicienė pastebi, kad ekspozicija sudaryta iš kūrinių, kurie žadina vaizduotę: skirtingų menininkų išraiškos priemonės įtakoja tam tikrą šiuolaikinio meno suvokimą, dailininkų pasaulėžiūra kviečia į savitą kultūros pažinimą. Paroda veiks iki gegužės 3 d. Kviečiame apsilankyti.

Utenos kultūros centro „Žaliaduonių“ teatras pakvietė į premjerą

128

„Mes taip užsidarome savo mažuose pasaulėliuose, kad nebepastebime, nebeprisimename mums artimų žmonių. Tarsi jie būtų mums duoti, kaip savaime suprantami. O juk jų gali ir nebūti... juk tai didžiausia dovana, kokią tik galime gauti. Dažnai numetame ją į atokiausią kampą, vietoj to, kad skirtume pačią šviesiausią savo širdies kertelę... O kas pasikeistų, jei žinotum, kad tuos, kuriuos myli, matai paskutinį kartą?.." – šiais žodžiais Utenos kultūros centro „Žaliaduonių" teatro režisierius Šarūnas Kunickas kreipiasi į žiūrovą. Perpildyta Utenos Kultūros centro didžioji salė, žiūrovų ovacijos, gėlės ir linkėjimai teatralams, liudija, kad uteniškiai savąjį teatrą brangina. Su premjera, mielieji

Skaityti daugiau...

Joomla templates by a4joomla