1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utena palydėjo MOTOTURIZMO RALIS 2018 100-mečio kelionės dalyvius

2018 08 13 moto

2018 m. rugpjūčio 13 d. į Utenio aikštę susirinko moto entuziastai, kurie pasiryžo atsakingai misijai – atstovauti Utenai kultūriniame renginyje MOTOTURIZMO RALIS 2018 100-mečio kelionė. Į šią kelionę motociklininkus išlydėjo ir Utenos rajono savivaldybės vėliavas dalyvių komandoms įteikė Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius ir Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistas Arūnas Telksnys.
Mototurizmo Ralis (MTR) - tai vienintelis kultūrinis, pažintinis bei nuotykinis renginys Lietuvoje, kurio metu dalyviai startuoja iš savo namų. Dalyviai lanko gamtos, kultūros paveldo, kitas įdomias vietoves, bendruomenes.. Motociklininkai keliauja pagal organizatorių pateiktus punktus, susidėlioja individualų maršrutą, atlieka organizatorių pateiktas užduotis, ir už tai vertinami balais. Intelektualiausia (daugiausiai balų surinkusi) komanda laimi. Iškilmingas finišas vyks 2018 m. rugpjūčio 18 d. Birštono miesto centre.

GYVENTOJŲ ŽINIAI

Lietuvos Respublikos aplinkos ministras 2018 m. liepos 27 d. įsakymu Nr. D1-724 paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti).
Po renovacijos pasiekus ne mažesnę kaip C pastato energinio naudingumo klasę ir šiluminės energijos sąnaudas sumažinus ne mažiau kaip 40 procentų, Valstybė teikia paramą:

Skaityti daugiau...

Skelbiamas Utenos rajono meno ir kultūros premijų konkursas

Utenos rajono savivaldybė skelbia Utenos rajono meno ir kultūros premijų konkursą. Premijos gali būti skiriamos Utenos rajone gyvenantiems, kuriantiems ir veikiantiems literatams, tautodailininkams, muziejininkams, dailininkams, fotomenininkams, kompozitoriams, režisieriams, kraštotyrininkams, bibliotekininkams ir kitiems kultūros ir meno darbuotojams bei kūrėjams už iki šiol šia premija nepremijuotus kūrinius, kūrybinę, meninę veiklą bei kultūros puoselėjimą. Premijos už kūrybinę veiklą dydis - 30 bazinių socialinių išmokų, premijos už meno ir kultūros puoselėjimą – 10 bazinių socialinių išmokų.

Skaityti daugiau...

Utena – atvira Kinijos verslo investicijoms ir pasirengusi kad ir nelengviems namų darbams

IMG 5522

Ina Marčiulionytė – mūsų kraštietė, tauragniškė. 1999–2003 m. ji buvo LR kultūros viceministre, nuo 2003-ųjų iki 2010-ųjų – Lietuvos nuolatinė atstovė prie UNESCO. Dirbdama šioje Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijoje 2007 m. tapo UNESCO Vykdomosios tarybos vicepirmininke. 2009 m. mūsų kraštietė buvo bendra Baltijos šalių kandidatė užimti UNESCO generalinio direktoriaus pareigas.

Skaityti daugiau...

Akcijos laimėtojams – piniginiai prizai

Utenos rajono savivaldybė liepos 19 d. paskelbė visuomeninę akciją ir kreipėsi į Utenos rajono bei kartu į visos Lietuvos visuomenę, kviesdama teikti kūrybinius darbus Utenos miesto logotipui sukurti. Akcijoje dalyvauti gali visi: profesionalūs kūrėjai ir mėgėjai, studentai ir mokiniai, įvairių profesijų atstovai ir pasaulio uteniškiai, nepamiršę savo krašto bei norintys prisidėti prie jo gerovės kūrimo. Visuomeninėje akcijoje dalyvaujančiųjų darbų yra laukiama iki š. m. rugpjūčio 22 d. 12 val.

Skaityti daugiau...

Joomla templates by a4joomla