1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Vyko tarptautinio projekto „Jaunimas gamtai/Yhouth for nature" 4 dienų parkų planavimo seminaras

image0012012 m. lapkričio pabaigoje, uteniškių jaunimo grupė, vadovaujama projekto vadovės, Utenos image003rajono savivaldybės administracijos darbuotojos, Justės Rudokienės, projekto LLIV-321 „YOUTH FOR NATURE" lėšomis dalyvavo 4-ių dienų parkų planavimo seminare Daugpilyje ir Kraslavoje, Latvijoje.
Latvijos ir Lietuvos jaunimas, kartu su gamtos miestų ir parkų planavimo specialistais vyko į „Daugavas loki" parką Daugpilyje, Grafo Platerio parką Kraslavoje, lankėsi Vyžuonaičio parke Utenoje.
Susitikimo metu vyko planuojamų projekto lankstinukų idėjų aptarimas ir jaunimo siūlomų vizijų pristatymas dėl miestų parkų Kraslavoje, Daugpilyje, Utenoje.

image0024-ių dienų gamtos ir miesto parkų poilsio vietų planavimo seminaras, kurio metu projekte dalyvaujančių savivaldybių mokiniai susitiko su kraštovaizdžio ir aplinkos parkų planavimo specialistais, kalbėjosi apie miesto parkų kūrimo būtinumą, fukcionalumą ir plėtrą, lankėsi miestų parkuose, paskatino jaunimą prisidėti prie vietinio jaunimo patriotizmo ugdymo bendruomenėse.

Joomla templates by a4joomla