Sportiškiausia – Adolfo Šapokos gimnazija

Vasario 7 d. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos miesto gimnazijų sporto šventė. Joje dalyvavo per 300 dalyvių iš „Saulės", Dauniškio ir Adolfo Šapokos gimnazijų. Gimnazistai rungėsi dešimtyje rungčių: smiginio, stalo teniso, šaškių, svarsčių kilnojimo, rankų lenkimo, traukė virvę, jėgas išbandė krepšinio 3x3 varžybose ir linksmosiose estafetėse. Vyko   emblemos, foto nuotraukų konkursai, geriausio sportininko – gimnazisto konkursas, pradėdamos varžytuves, gimnazijų komandos turėjo prisistatyti. Bene daugiausia emocijų sporto centro salėje sukėlė gimnazijų vadovų varžytuvės bei mokytojų ir direktorių rungtis – kamuolio  mėtymas į krepšį. Vadovų varžytuvėse taurę iškovojo Dauniškio gimnazijos direktorius Donatas Juodelė, taikliausias tarp direktorių buvo Adolfo Šapokos gimnazijos direktorius Saulius Brasiūnas. Adolfo Šapokos gimnazijos rinktinė į kamuolį per 5 min. sumetė daugiausia kamuolių – iš viso pelnė 96 taškus.

Šventėje besirungiančius gimnazistus stebėjo, jiems plojo ir nugalėtojus apdovanojo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero patarėjas Gintautas Petravičius, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, vedėjo pavaduotojas Alvydas Gražys, Utenos daugiafunkcio sporto centro direktorius Alvydas Surgautas.

Daugiausia prizų surinko Adolfo Šapokos gimnazijos rinktinė. Gimnazijos komandos nugalėjo stalo teniso, virvės traukimo, šaškių varžybose. „Šapokiukai" buvo nepralenkiami svarsčio kilnojimo rungtyje: atskirose svorio kategorijose nugalėjo M. Vijeikis, V. Maslauskas, M. Zakarka. Sėkmė kilnojant svarčius nenusisuko ir nuo „Saulės" gimnazijos gimnazisto G. Šumino. Rankų lenkimo varžybas taip pat laimėjo „sauliukė" V. Šinkūnaitė. Rankų lenkimo varžybos parodė, kad tarp berniukų stipriausias rankas turi dauniškietis K. Marčenkovas. Krepšinio 3x3 varžybose keturiose amžiaus bei mergaičių ir berniukų grupėse penkias taures iškovojo Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai, dvi – „Saulės" gimnazijos ir vieną – Dauniškio gimnazijos komanda.  Smiginio varžybose nugalėjo Dauniškio gimnazijos gimnazistė Ligita Rudokaitė ir „Saulės" gimnazistas  Mantas Maldaikis.

Baigiantis šventei buvo išrinkta pati sportiškiausia gimnazija. Ja tapo Adolfo Šapokos gimnazija. Pačia organizuočiausia, aktyviausia ir smagiausia buvo pripažinta Dauniškio gimnazija. Paguodos prizas atiteko „Saulės" gimnazijai.