1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos daugiafunkciame centre vyko tradicinis renginys „Sugaukime Kalėdas“

20171205 1146562017 m. gruodžio 5 d. Utenos daugiafunkciame centre Utenos rajono priešmokyklinukai, aštuntų klasių moksleiviai, tėveliai, globėjai ir jų globotiniai gaudė ... Kalėdas! Jau tradicine tapusią šventę organizuoja VO ,,Gelbėkit vaikus'' Utenos struktūrinis padalinys drauge su Utenos rajono savivaldybe. Šventės „Sugaukime Kalėdas" tikslas – stiprinti, aktyvinti vaikų ir jaunuolių fizinę veiklą, mokyti bendrauti tarpusavyje, ugdyti mokinių ir tėvų poreikį turiningai ir sveikai praleisti laisvalaikį.

Šventiškai nusiteikę ir pasipuošę dalyviai audringai sutiko Kalėdų senelį ir jo palydą. Dvylika komandų turėjo įveikti rungtis ir žaisti futbolą. Rungčių būta pačių įvairiausių, jose mielai dalyvavo net ir Kalėdų Senelis. Vaikai džiūgavo, juk ne visada galima pažaisti su tėveliais, su tiek draugų ir dar surištomis kojomis. Akivaizdu, kad šis renginys į Uteną atnešė kalėdinę nuotaiką, salėje skambėjo juokas ir smagi muzika. Po žaidynių renginio organizatoriai palinkėjo šventės dalyviams ir svečiams laimingų, sveikų ateinančių metų bei įteikė saldžias dovanas ir padėkas.

Utenos rajono savivaldybė sulaukė padėkos iš VO ,,Gelbėkit vaikus''. Utenos struktūrinis padalinys dėkoja už savivaldybės paramą jaunimo programose, kurių dėka, padedant savanoriams, vykdomos prasmingos ir turiningos veiklos, formuojami, stiprinami vaikų socialiniai įgūdžiai.

Organizatoriai dėkoja rėmėjams: Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, Utenos daugiafunkcio centro bendruomenei, Utenos vaikų lopšeliui darželiui ,,Gandrelis'', futbolo federacijai, Utenos ,,Uteniui'' ir visiems, kurie buvo drauge.

Joomla templates by a4joomla