1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Justei Rudokienei – padėka už aktyvumą, iniciatyvumą ir savanorystę

IMG 2722Baigiantis 2017-iesiems, gruodžio 27 dieną, Utenos rajono savivaldybės administracijoje lankėsi Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos (SODRA) Utenos skyriaus direktorius Vidmantas Misiūnas. Svečias susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu ir Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialiste, jaunimo reikalų koordinatore Juste Rudokiene.


SODROS Utenos skyriaus direktoriaus Vidmanto Misiūno vizito tikslas – pristatyti SODROS inicijuoto projekto „Nepamiršk parašiuto" rezultatus ir įteikti padėką Justei Rudokienei, aktyviai dalyvavusiai įgyvendinant prokjektą Utenos rajone. Padėkoje, kurią pasirašė „Sodros" direktorius Mindaugas Sinkevičius ir Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Jonas Laniauskas, rašoma: „Nuoširdžiai dėkojame už savanorystę ir bendradarbiavimą bandomajame jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projekte „Nepamiršk parašiuto". Jūsų asmeninis indėlis ir oganizuojant ir pravedant renginius, mokymus mokytojams, „Protų kovas" gimnazistų komandoms sasvivaldybėje, regione bandomojo projekto metu prisidėjo prie „Sodros" valdybos ir savivaldybės prasmingo bendradrabiavimo, padėjo motyvuotam gimnazijų jaunimui, kitiems projekto partneriais įdomiai ir turiningai susipažinti su socialinio draudimo sistema, įvertinti socialinės atsakomybės ir solidarumo svarbą. Linkime gerų pasiekimų darbe, aktyvumo ir gyvenimo džiaugsmo savanoriškai dalyvaujant veiklose, kuriančiose gražią ir klestinčią Lietuvą".
Įteikdamas padėką Justei Rudokienei, Vidmantas Misiūnas pasidžiaugė jos aktyvumu ir iniciatyvumu, palinkėjo sėkmės ir tokio pat neblėstančio entuziazmo visus kitus ateinančius metus. Merui direktorius įteikė leidinį su informacija apie SODROS veiklą, teikiamas paslaugas, socialinio draudimo administravimą, išmokas ir kt.
Projektas „Nepamiršk parašiuto", skatinantis socialinę jaunų žmonių atsakomybę ir didinantis jų finansinį išprusimą, buvo įgyvendinamas Utenos ir Kauno regionų gimnazijose. Utenos regione prie projekto prisijungė 15 gimnazijų, per 5 tūkst. mokinių. Utenoje projekte dalyvavo Dauniškio ir Saulės gimnazijos. Nuo rugsėjo gimnazijose vyko pamokos, kurių metu mokiniams pristatyta socialinio draudimo sistema, pagrindiniai jos principai, atsakyta į aktualiausius jauniems žmonėms klausimus. Vykdant projektą, Utenoje taip pat vyko mokymai regiono savivaldybių mokytojams. Lapkritis tapo simboliniu įgytų žinių patikrinimo mėnesiu: gimnazistai varžėsi savo savivaldybėse, regionuose organizuotose „Protų kovose". Finalas buvo surengtas Vilniuje, kur susitiko geriausios Utenos ir Kauno regionų gimnazistų komandos.

Joomla templates by a4joomla