1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Dovana ralio fanams – nemokamas „Radistai Live Utena Show“ koncertas Utenoje

RadistaiPirmasis metų festivalis „Winter Rally" finišuos įspūdingu renginiu. Sausio 27-ąją po žiemos ralio nugalėtojų apdovanojimų Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks „Radistai Live Utena Show" koncertas. Renginį dovanoja Utenos miestas.
„Utenoje turime nemažai draugų, važiuodavome ten groti į klubus. Uteniškiai mėgsta ir moka linksmintis, todėl, tikiu, kad bus smagus koncertas. Mes visada džiaugiamės važiuodami ten, kur mūsų laukia", - teigė radistas Rolandas Mackevičius.


„Winter Rally" šiais metais grįžta prie ankstesnio formato ir vyks vieną dieną. Lenktynininkai turės įveikti 7 greičio ruožus Utenos ir Molėtų apylinkėse.
Organizatoriai ralio žiūrovus lenktynininkų kovas kviečia stebėti iš Utenos festivalio miestelio ar Molėtų žiūrovų zonos. Festivalio svečių ir žiūrovų laukia ne tik įtemptos varžybos, tačiau ir daugybė pramogų visai šeimai. Bus galima pasišildyti prie laužų, pavalgyti įvairių patiekalų, užsiimti aktyviomis pramogomis ir išgirsti naujausią informaciją iš ralio trasų. Taip pat veiks vaikų pramogų erdvė. Joje, po stogu ir atviru dangumi, vyks žaidimai, konkursai ir kitokios linksmybės. Tad "Winter Rally" - geras pasirinkimas visai šeimai.
Utenos festivalio miestelio svečiai galės stebėti 4 greičio ruožus, Molėtų – 2.
Bilietus, kurie ralio metu bus keičiami į ralio pasus, internetu galima įsigyti per oficialią festivalio svetainę https://www.winterrally.lt/ iki sausio 26 d. Svetainėje taip pat publikuojama visa informacija dalyviams, žiūrovams ir žurnalistams.

Joomla templates by a4joomla