1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

ADVENTUR 2018 – viskas apie turizmą Lietuvoje, pasaulyje ir Utenos krašte

IMG 5659Vilniuje, parodų ir kongresų centre LITEXPO, praūžė didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2018". Šių metų parodos tema – Keliauk kitaip!, akcentas – šimtmetį švenčianti Lietuva.


Paroda prasidėjo vadinamųjų Lietuvos „Turizmo Oskarų" – 2017 metų Turizmo Sėkmingiausiųjų – įteikimu. Apdovanojimus įteikė LR ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. 2017 m. turizmo sėkmingiausiaisiais tapo: Sėkmingiausiu metų turizmo produktu – „TrenkTuro" žygiai pėsčiomis, Metų turizmo ambasadoriumi – Pasaulio lietuvių bendruomenė, Sėkmingiausiu 2017 metų kelionių organizatoriumi – UAB „TravelDeals LT" (MAKALIUS), Sėkmingiausiu 2017 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėju – Birštono sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA", Sėkmingiausiu 2017 metų žiniasklaidos projektu, skatinančiu turizmą, – LRT RADIJO projektas „Aplink Lietuvą 2017", Sėkmingiausia 2017 metų turizmo iniciatyva – Lietuvos kaimo turizmo asociacijos akcija „Atviros dienos kaime", Sėkmingiausiu 2017 metų apgyvendinimo paslaugų teikėju – viešbutis „Kempinski Hotel Cathedral Square", Sėkmingiausiu 2017 m. kaimo turizmo paslaugų teikėju – kaimo turizmo sodyba „Pas Tėvukus" (Plungės r.), Sėkmingiausiu 2017 metų turizmo informacijos centru – Kaunas IN, Sėkmingiausia 2017 metų turizmo traukos vietove – Klaipėda.
ADVENTUR 2018 buvo pristatyta ir Utena – Laimės miestas, Utenos rajonas bei mažoji Lietuvos kultūros sostinė – Užpaliai. Utenos turizmo informacijos centro (TIC) ir Užpalių seniūnijos parengtas stendas buvo ypatingas – stende buvo įrengtas tikras Šv. Krokulės šaltinis, tekėjo tikras vanduo, kurio tikrumu įsitikinti norintys lankytojai galėjo jį ir paliesti. Utenos TIC darbuotojos lankytojus vaišino saldumynais ir arbata, kurią buvo galima gerti iš laimės puodelio, užpalėnai – naminėmis cukatomis. Informacija apie Utenos rajoną ir Užpalius buvo pateikta įvairiuose leidiniuose: žemėlapiuose, bukletuose, lankstukuose, brošiūrose. Lankytojams buvo pristatomi kelionių po Utenos rajoną maršrutai, lankytinos vietos, galimybė pailsėti kaimo turizmo sodybose nuostabios Utenos rajono gamtos apsuptyje.
Utenos rajono ir Užpalių stendą bei visą parodą ADVENTUR 2018 aplankė Utenos rajono savivaldybės administracijos delegacija. Buvo įdomu susipažinti su kitų šalies savivaldybių prisistatymais, pasiklausyti kapelų, orkestrų atliekamų nuotaikingų kūrinių, aplankyti savo kaimynus – Zarasų, Visagino, Anykščių, Ignalinos rajonų stendus ir pasilabinti su į parodą atvykusiais minėtų savivaldybių merais.
Parodoje buvo pristatomos ne tik Lietuvos turizmo galimybės. ADVENTUR 2018 buvo galima susipažinti su poilsinėmis, pažintinėmis kelionėmis į užsienio šalis, individualiu turizmu, kruizais, paslaugomis aktyviam laisvalaikiui, pramogomis, laisvalaikio ir sporto inventoriumi, turizmo agentūrų teikiamomis paslaugomis, lietuviško tautinio paveldo produktais – maisto produktais, gėrimais, suvenyrais, kitais autentiškais dirbiniais, demonstruojamais tradiciniais amatais. KELIONIŲ KINAS kvietė mėgautis populiarių animacinių ir meninių filmų programa.

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla