1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

KVIEČIAME

2Artėjant Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo šimtmečiui, Lietuvoje ir užsienyje gyvenančius žmones pakvietėme kurti laiškų knygą „Šimtmečio žiedas. Mano laiškas Lietuvai". Panaši VšĮ Sveikatos centras „Amžinoji sandora" idėja sėkmingai įgyvendinta 2009–2011 metais – išleista laiškų knyga „Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai".


„Šimtmečio žiedui" gauti jau keli šimtai laiškų ir nuotraukų iš Lietuvoje bei JAV, Olandijoje, Kanadoje, Vokietijoje ir kitur gyvenančių lietuvių. Knygos sumanytojų ir leidybos grupės tikslas – interaktyvi knyga: ne tik laiškai, eilėraščiai, piešiniai, bet ir vaizdo siužetai, Lietuvos vaizdai 3D formatu, „gyvi" pasakojimai apie Lietuvos kultūrą ir istoriją, papročius ir vertybes, paveldą, žmones ir jų svajones, pasiekimus, šventes.
Esame įsitikinę, kad šis darbas svarbus tolesniam mūsų valstybės kūrimui, ugdant Lietuvoje ir svetur gyvenančių žmonių vieningumą, atsakomybę ir pilietiškumą, puoselėjant mūsų krašto istorinį, tautinį ir kultūrinį paveldą.
Kviečiame būti knygos „Šimtmečio žiedas. Mano laiškas Lietuvai" bendraautoriais ir atsiųsti sveikinimo laiškų Lietuvai arba jubiliejinės 2018 02 16 šventės įamžintų akimirkų nuotraukose iš Jūsų savivaldybių iki 2018 02 28 (nurodykite nuotraukos autorių ir trumpą aprašą: kur šventė ar minėjimas vyko, koks tai kolektyvas ir, jeigu žinoma, vardus ir pavardes).
Projektui įgyvendinti reikia ir finansinės pagalbos. Prašytume prisidėti prie projekto „Šimtmečio žiedas. Mano laiškas Lietuvai" įgyvendinimo.

VšĮ Sveikatos centras „Amžinoji sandora"
Įm. kodas 302326186
AB „Swedbank" 73000
Sąsk. Nr. LT727300010115340005

Rėmėjus reklamuosime ne tik knygoje ir jos svetainėje, bet ir supažindinimo su knyga renginiuose Lietuvoje ir už jos ribų.

Pagarbiai,
Aurelija Davydavičienė
Idėjos autorė ir knygos sudarytoja,
VšĮ Sveikatos centro „Amžinoji sandora" direktorė
mob.: +370 685 67767
http://www.simtmecioknyga.lt
www.facebook.com/manolaiskaslietuvai

Joomla templates by a4joomla