1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos miesto sode augs draugystės medis

Utenos r. savivaldybės meras A.Katinas ir Trebono miesto meras J.HoudekIlgalaikę uteniškių ir Čekijos Trebono miesto žmonių draugystę nuo šiol primins liepaitė – medelį padovanojo į 750-ies metų sukaktį mininčios Utenos miesto šventę atvykusi giminingos savivaldybės delegacija, vadovaujama mero.

Svečius Utenos miesto sode sutiko Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, mero patarėjai Gintautas Petravičius ir Henrikas Zabiela, administracijos direktorius Jonas Slapšinskas, Utenos miesto seniūnas Valentinas Vaitonis.
Kaip sakė J. Houdek, liepa – nacionalinis čekų medis, jo lapai ir vainikas primena širdį, simbolizuojančią meilę ir draugystę, be to, jis ilgai auga, tad nuoširdžiai palinkėjo kad gražus bendradarbiavimas tarp Utenos ir Trebono taip pat būtų puoselėjamas dar ilgus metus. Priimdamas svečių dovaną, A. Katinas neliko skolingas – mainais įteikęs medinę katino skulptūrą, jis šmaikščiai atskleidė savo dovanos prasmę – kiekvienas medis turi turėti savo katiną.
Abiejų merų pasodintas draugystės medis augs senų parko medžių užuovėjoje ir bus garbingo miesto jubiliejaus liudininkas.

Joomla templates by a4joomla