1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Prasideda kompostuojamųjų atliekų nemokamas surinkimas individualių namų kvartaluose

Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyrius kartu su UAB ,,Utenos komunalininkas" skelbia kompostuojamų atliekų (žolės, lapų, vaisių ir daržovių likučių ir kitų augalinės kilmės atliekų) surinkimą individualių namų kvartaluose nemokant papildomo mokesčio, kuris prasidės š. m. birželio 18 d. ir tęsis iki lapkričio 28 d.
Kaip ir anksčiau, kompostuojamos atliekos bus renkamos tokiu pačiu grafiku: antradieniais bus vežamos iš Ąžuolijos kvartalo, trečiadieniais – iš Senamiesčio, Grybelių kvartalų ir Joneliškio gatvės, o ketvirtadieniais – iš Naujasodžio, Aukštakalnio, Krašuonos, Vyturių kvartalų ir Eglyno, Žemdirbių, Vaižganto gatvių.

Gyventojai maišus su kompostuojamomis atliekomis prie gatvių turėtų pastatyti iki 8 val. ryto, o išpylus atliekas - nedelsdami surinkti tuščius maišus.
Atliekų rinkėjai primena, kad minėtų atliekų negalima maišyti su kitomis atliekomis. Jei atliekos bus sumaišytos, jos bus surinktos tuštinant komunalinių atliekų konteinerius, o mokestis skaičiuojamas kaip už papildomo konteinerio ištušinimą.
Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyrius primena, kad nepasinaudoję šia paslauga uteniškiai kompostuojamas atliekas gali patys nuvežti į aikštelę prie Utenos regiono nepavojingų atliekų sąvartyno (Mockėnų k., Utenos r.).
Pasiūlymus ir pastabas dėl atliekų tvarkymo sistemos galima teikti Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyriui (220, 221 kab., Utenio a. 4, Utena, tel. (8 389) 61609, 61599).

Joomla templates by a4joomla