1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus

Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir statybos techniniu reglamentu STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė", UAB „Profident" informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbaus daugiabučio gyvenamosios paskirties pastato dalies patalpų remonto ir paskirties keitimo į gydymo paskirties patalpas projektavimą, kuriam Teritorijų planavimo įstatymo nustatytais atvejais sklype, kad. Nr.8270/0001:77 Utenos m. k.v., neparengtas detalusis planas ir statybos darbai pastate (patalpose), esančiame Kupiškio g. 51, Utenoje, yra leidžiami.

Statytojas per 3 darbo dienas prie statybos sklypo ribos turi pastatyti stendą su išvardinta informacija, kurį privaloma laikyti ne mažiau 10 darbo dienų nuo šio pranešimo savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt, paskelbimo dienos.
Techninio projekto pavadinimas: Daugiabučio gyvenamojo namo Kupiškio g. 51, Utenoje, dalies patalpų Nr. 68 ir 73 paprastojo remonto ir paskirties keitimo į gydymo paskirties patalpas, projektas.

Statybos geografinė vieta: Kupiškio g. 51, Utenos miestas, sklypo kad. Nr. 8270/0001:77 Utenos m. k.v.
Statinio paskirtis: esama ir būsima –gyvenamoji (trijų ir daugiau butų (daugiabučiai) pastatai (6.3), dalies patalpų esama – administracinė ir prekybos, būsima – gydymo paskirties patalpos.
Statytojas: UAB „Profident", Aukštaičių g. 3B, Utena, tel. (+370) 615 55969, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Projektuotojas: J. Kaupo firma ,,Projektavimas ir analizė", Maironio g. 30, Utena, tel. (+370) 686 91611, el. pastas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Projekto vadovas ir projektinių pasiūlymų rengėjas: Juozas Kaupas, tel. (+370) 686 91611, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima: projektuotojo J. Kaupo firmos „Projektavimas ir analizė" patalpose, adresu: Maironio g. 30, Utena, darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. ir Utenos rajono savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt, nuo 2018 m. spalio 23 d. iki 2018 m. lapkričio 13 d. Informacija projektinių pasiūlymų rengėjo teikiama darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. tel. (+370) 686 91611, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Visuomenės atstovai pasiūlymus dėl projektinio pasiūlymo sprendinių gali teikti projektuotojui raštu adresu: J. Kaupo firma ,,Projektavimas ir analizė", Maironio g. 30, Utena, el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , per visą 10 darbo dienų laikotarpį, skirtą visuomenei susipažinti su projektiniais pasiūlymais, - iki viešo susirinkimo pabaigos ir jo metu. Teikiant pasiūlymus projektuotojui turi būti nurodyta:
1. vardas, pavardė (organizacijos pavadinimas), adresas, kiti ryšio duomenys;
2. pasiūlymo teikimo data;
3. informacija ir aplinkybės, kuo grindžiamas pasiūlymas.
Pasiūlymus pateikusiems visuomenės atstovams projektuotojas per 5 darbo dienas po viešo susirinkimo atsako raštu, pateikdamas pasiūlymų įvertinimą su paaiškinimais.
Viešas susirinkimas įvyks 2018 m. lapkričio 13 d. 12.00 val. (pietų pertraukos metu) adresu: Maironio g. 30, Utenoje, J. Kaupo firmos „Projektavimas ir analizė"patalpose.

Dokumentai >>>

Joomla templates by a4joomla