1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Kviečiame įnvestuoti į kempingą „Sudeikiai"

Sudeikiai campingKempingas „Sudeikiai“ įsikūręs prie vieno didžiausių ir gražiausių Lietuvos ežerų – Alaušo pakrantėje, Sudeikių miestelyje, Utenos rajone. Miestelio vardu pavadintas kempingas lankytojų laukia vasaros sezonu (nuo gegužės 1 iki rugsėjo 31 d.) kiekvieną dieną, visą parą.
5,44 ha ploto kempingo teritorijoje yra administracinis pastatas ir 12 poilsio aikštelių kemperiams pastatyti. Kokybės aptarnavimo standartus atitinkančiame 171 m² administraciniame pastate įrengta bendro naudojimo virtuvė, valgomasis su televizija, internetas, tualetai, vonios kambariai, yra skalbyklė.


kempingasVisoje kempingo teritorijoje įrengtas apšvietimas, nutiesti pėsčiųjų ir dviračių takai, pasivaikščiojimo Kempingealėja.
Sudeikių miestelyje esantis visuomeninis paplūdimys paįvairina poilsiautojų pramogas. Be to, aplink Alaušo ežerą įrengti dviračių takai traukia aktyvų poilsį mėgstančius turistus.
Kadangi Utenos rajonas yra tranzitinis, sukurta poilsio infrastruktūra naudojasi ne tik Lietuvos piliečiai – nemažai lankytojų autoturistų stovykla sulaukia iš Latvijos, Olandijos, Prancūzijos, Lenkijos, Vokietijos.
Siekiant pritraukti dar daugiau lankytojų į „Sudeikių“ kempingą, numatyta praplėsti dabartinę jo infrastruktūrą – ieškoti naujovių, investicijų, paįvairinti dabartinę poilsio ir pramogų pasiūlą.Kempingas

Joomla templates by a4joomla