1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Kviečiame teikti paraiškas asbestinių stogų dangos keitimui

Kaimo gyventojai, norintys atnaujinti savo namų stogus, nuo balandžio 1 d. iki gegužės 31 d. Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) gali teikti paraiškas gauti paramą kompensuojant išlaidas stogo dangai ir statybinėms medžiagoms, būtinoms stogo dangai pakeisti.
Vienas paramos gavėjas gali pretenduoti į ne didesnę kaip 2 000 Eur su PVM paramą, jam bus kompensuojama iki 50 proc. visų patirtų išlaidų.
Paraiškos renkamos NMA teritoriniuose padaliniuose, taip pat paraiškas galima teikti elektroniniu būdu, naudojantis Žemės ūkio ministerijos informacine sistema ŽŪMIS.
Paraiškas gauti paramą gali teikti Lietuvos gyventojai, savo gyvenamąją vietą deklaravę kaimo vietovėje. Paraiška gali būti teikiama tik to namo stogo dangai keisti, kuriame deklaruota pareiškėjo gyvenamoji vieta. Pareiškėjas įsipareigoja nuo paraiškos pateikimo dienos iki projekto kontrolės laikotarpio pabaigos nekeisti gyvenamojo namo, kurio stogo dangą keičia, ir / arba jo dalies nuosavybės teisių.


Paramos gali kreiptis dvibučio ar daugiabučio namo gyventojai, jei ketinama pakeisti viso gyvenamojo namo asbestinę stogo dangą. Parama neteikiama sodo bendrijose ar savivaldybių centruose, kuriuose yra daugiau negu 6 tūkst. gyventojų, esančių namų gyventojams.
Jei paramos gavėjas numatė stogą dengti danga, kurios priemonės įgyvendinimo taisyklėse ir NMA nustatytuose įkainiuose nėra, jis, teikdamas paraišką, turi pateikti tris komercinius pasiūlymus dėl kitos stogo dangos.
Išsamiau susipažinti su veiklos srities įgyvendinimo taisyklėmis galima www.nma.lt.

Joomla templates by a4joomla