1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Parodoje „Ką pasėsi... 2019“

20190405 110357 (Custom)Balandžio 4–6 d. Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje, vyko kasmetinė tarptautinė paroda „Ką pasėsi... 2019". Balandžio 5-ąją parodą aplankė Utenos rajono žemdirbiai.
Išvyka į parodą – tradicinė. Rajono žemdirbiai į šią parodą susipažinti su naujovėmis vyksta kasmet. Šiemet parodoje dalyvavo virš 300 įmonių ir organizacijų, apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų, 31 kompanija iš užsienio – dalyviai iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Suomijos, Rusijos, Danijos ir Ukrainos.
Parodos ekspozicijos užėmė 15 ha plotą ir buvo išdėstytos pagal 10 pagrindinių parodos krypčių. Kai kurių parodos dalyvių ekspozicijos išsiskyrė savo dydžiu, nes jose lankytojams buvo demonstruojami eksponatai užėmė daugiau kaip 1000 kv. m plotą.


Tradiciškai parodoje „Ką pasėsi... 2019" didžiausią parodos plotą užėmė žemės ūkio technikos eksponatai, taip pat žemdirbiams ne mažiau svarbios sėklų, augalų apsaugos priemonių ir trąšų, gyvulininkystės ekspozicijos, naujausias technologijas demonstruojančios ekspozicijos.
Kaip ir kasmet, parodos lankytojų laukė gausi šviečiamoji programa. Vyko 36 seminarai, vienas forumas ir viena konferencija apėmė pačias įvairiausias temas – savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi dalijosi Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkai, įvairių ministerijų ir draugijų specialistai.

Joomla templates by a4joomla