1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

INFORMACIJA PIENO GAMINTOJAMS

Utenos rajono savivaldybės administracijos Kaimo ir bendruomenių reikalų skyrius informuoja, kad pieno gamintojai, parduodantys pieną ar pieno produktus tiesiogiai vartoti, nuo balandžio 15 d. iki liepos 1 d. gali pateikti deklaracijas už praėjusį apskaitos laikotarpį (2018 m. balandžio 1 d.–2019 m. kovo 31 d.).
Deklaracijos bus priimamos dviem būdais – gamintojai, neturintys galimybės ar nenorintys naudotis elektronine bankininkyste, gali kreiptis į Kaimo ir bendruomenių reikalų skyrių dėl deklaracijos užpildymo arba teikti pats, prisijungę prie Pieno apskaitos informacinės sistemos (PAIS) interneto svetainėje www.vic.lt, naudodamiesi savo elektronine bankininkyste.


Pieno gamintojai, parduodantys pieną ar pieno produktus tik tiesiogiai vartoti, nepateikę deklaracijos nustatytuoju laikotarpiu, negalės pretenduoti į 2019 metų susietąją paramą už pienines karves.
2018 metais už pieninę karvę buvo mokama 107,32 Eur.
Pieno gamintojo mirties atveju vienas iš įpėdinių galės pateikti deklaraciją už praėjusį apskaitos laikotarpį mirusiojo vardu, apie tai pažymėdamas deklaracijoje.
Dėl detalesnės informacijos galite skambinti tel.: (8 389) 640 12 arba atvykti į Kaimo ir bendruomenių reikalų skyrių adresu Utena, Utenio a. 4, 320 kab.

Joomla templates by a4joomla