school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472), el. paštas: [email protected]   Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

  • Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

    Daugiau

Dėl vandentiekio gedimo ir įgriuvos Aukštakalnio gatvėje

2023 03 23 igriuvaInformuojame, kad įgriuva, atsiradusi Aukštakalnio mikrorajone ant pėsčiųjų perėjos, netoli Aukštakalnio ir Taikos gatvių sankirtos, šiuo metu yra tvarkoma. Tvarkymo darbus atlieka UAB „Utenos vandenys“ darbuotojai.
Įgriuvos atsiradimas – vandentiekio avarijos pasekmė. Gedimas vandentiekio sistemoje buvo pastebėtas kovo 22 d. ryte. UAB „Utenos vandenys“ iškart ėmėsi gedimo šalinimo darbų. Taip pat buvo nutrauktas vandens tiekimas sugedusia trasa, vanduo gyventojams buvo pradėtas tiekti iš kitos trasos.
Įgriuva netikėtai susiformavo kovo 22-osios vėlų vakarą. Jos vieta šiuo metu yra aptverta, pastatyti įspėjamieji ženklai. Kupiškio gatvėje, prie įvažiavimo į Aukštakalnio gatvę, yra pastatytas kelio ženklas „Apylanka“. Vairuotojai, norintys įvažiuoti į Aukštakalnio gatvę ir Kupiškio gatvės, turi atkreipti į tai dėmesį.


UAB „Utenos vandenys“ atstovai informavo, kad vandentiekio gedimas bus pašalintas dar šiandien. Bus tvarkoma ir įgriuva.

Nuotraukos – Editos Urbonienės

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041