school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Aukštaitijos turtai Utenos krašte. Senoji Utenos pašto stotis

2023 02 06 Seoji Utenos pasto stotis ir burmistrasLietuvos Respublikos Seimo nutarimu 2023-ieji yra paskelbti Aukštaitijos metais, kuriuos minėdami pradedame pažintinės informacijos ciklą ,,Aukštaitijos turtai Utenos krašte“. Apie senąją Utenos pašto stotį pasakoja Jūratė Brasiūnienė, Utenos rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė, projektų koordinatorė.
Keliai sujungia tautas ir valstybes, nuo jų priklauso krašto gerovės raida. Štai iki šiol naudojamas posakis: ,,Visi keliai veda į Romą“. Išties, aukšto lygio kelių tinklas galingoje Romos imperijoje net ir tolimiausias provincijas jungė su sostine. Nutiesti kariniais tikslais, romėnų keliai sudarė pagrindą pašto ir transporto sistemos įkūrimui, buvo naudojami prekybai, prisidėjo prie miestų ir ekonominės veiklos koncentracijos palei juos.

Skaityti daugiau

Minkšti žaislai: vaikams - džiaugsmas, tėvams - galvosūkis, specialistams – siaubas

Vien pliušinių meškinų kasmet pasaulyje parduodama apie šešis milijardus, neskaičiuojant daugybės kitų pūkuotų žaislinių gyvūnų bei animacinių filmų herojų. Jie džiugina ne tik mažuosius. Daugiau nei trečdalis suaugusiųjų, kaip rodo apklausos, turi išsaugoję minkštus savo vaikystės žaislus ir netgi miega su jais. Tačiau yra ir mažiau romantiška šios temos pusė. Apie ją kalba ir gydytojai, ir ekologai.
Minkštų žaislų rūšiavimo atmintinė:
- Tekstiliniai žaislai yra rūšiuojami kaip kitos tokio tipo atliekos - turėtų būti išmetami į tekstilei skirtus konteinerius ar priduodami atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelėse (APLSA).

Skaityti daugiau

Kvietimas

Vasario 23 d. vyks seminaras Daugiabučių namų atnaujinimas/modernizavimas gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms.
Renginyje bus aptariama naujausia aktuali informacija, susijusi su daugiabučių namų atnaujinimu (modernizavimu).
Renginio vieta – Utenio a. 4, trečias aukštas, 326 kab.
Data ir laikas – 2023 m. vasaris 23 d., ketvirtadienis, 09:30-14:30
Būtume labai dėkingi, jeigu šią informacija pasidalintumėte su tais kam aktualu.
Susidomėjusius kviečiame registruotis. Patogiausia, žinoma, tai padaryti paspaudus nuorodą - https://forms.gle/Z5emUJCkywMNGyoA9). Tačiau galima registruotis ir žemiau pateikiamais kontaktais:
el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. +370 651 64510.

Atvykus be registracijos, jokios bėdos – priimsime visus!

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041