school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

Projektas „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Utenos rajono seniūnijose“

ESFIVP I 1Finansuojama iš Europos socialinio fondo.

2020 m. vasarą pasirašyta Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 10.1.3-ESFA-R-920-91-0009 „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Utenos rajono seniūnijose“ sutartis ir pradėti projekto veikloms būtini viešieji pirkimai.
Problema, kuriai spręsti inicijuotas projektas - gyventojų poreikių neatitinkanti ritualinių paslaugų teikimo užtikrinimo ir kapinių priežiūros organizavimo paslaugų teikimo ir gyventojų aptarnavimo kokybė.

Siekiant pagerinti Utenos r. savivaldybėje teikiamų ritualinių paslaugų teikimo užtikrinimo ir kapinių priežiūros organizavimo paslaugų kokybę, numatyta detaliai išnagrinėti kapinių valdymo ir administravimo procesus ir procedūras, šiuo metu suteikiamų paslaugų apimtis, nustatyti fizinių viešųjų paslaugų teikimo trūkumus, juos pašalinti, inventorizuojant ir suskaitmeninant visas (veikiančias ir neveikiančias) rajone esančias kapines. Taip pat suplanuota stiprinti savivaldybės viešojo valdymo institucijų darbuotojų kompetencijas, reikalingas gerinti paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybę.
Atlikus 195 kapinių inventorizaciją ir duomenis perkėlus į elektroninę erdvę, kurioje atviri duomenys bus prieinami visuomenei, bus sudaryta galimybė rasti tikslias palaidojimo vietas visose Utenos rajono kapinėse (mobili GPS nuoroda savarankiškam navigavimui mobiliojo telefono pagalba). Seniūnijose paskirtiems administratoriams bus sukurta galimybė pildyti/atnaujinti duomenis apie įžymių žmonių palaidojimus, pridedant aprašymus. Įgyvendinus projekto veiklas, bus padidintas gyventojų patenkinimas Utenos rajono savivaldybės administracijos ir seniūnijų teikiamomis paslaugomis, perkeliant į elektroninę erdvę kapinių inventorizavimo duomenis ir gaunant paslaugas, naudojantis skaitmeninių kapinių žemėlapiais.
Projekto tikslas - suinventorizuoti visų rajono veikiančių kapinių duomenis ir sukurti skaitmeninius kapinių žemėlapius, taip suteikiant administruojantiems specialistams sąlygas modernios apskaitos pagrindu greitai ir efektyviai aptarnauti fizinius asmenis, atsakyti į jų užklausas ir išlaikyti vientisą ir skaitmeninį privalomų saugoti duomenų registrą. Projekto tikslinė grupė - visuomenė ir savivaldybių viešojo valdymo institucijų darbuotojai. Projekto trukmė - 24 mėnesiai.

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041