1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Šeštoji „Auksinė krivūlė“ – už pasiekimus švietimo srityje

IMG 0861

Spalio 11-ąją, minint Vietos savivaldos dieną, Vilniuje buvo surengtas tradicinis šalies savivaldybių pagerbimas už ryškiausias iniciatyvas ir darbus – „Auksinės krivūlės" apdovanojimai. „Auksinė krivūlė" – aukščiausias Lietuvos savivaldybių asociacijos savivaldybių veiklos įvertinimas už pasiekimus įvairiose srityse.
Džiugu pranešti, kad Utenos rajono savivaldybei buvo įteikta šeštoji auksinė krivūlė. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija apdovanojo Utenos rajono savivaldybę už aukštus ugdymo rezultatus siekiant mokinių pasiekimų tolygumo. „Auksinę krivūlę" ir ministro Algirdo Monkevičiaus rankų atsiėmė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas.

Skaityti daugiau...

Laukiami pasiūlymai dėl kandidatūrų Utenos krašto garbės piliečio vardui suteikti

Primename, kad nuo š. m. lapkričio 4 d. iki gruodžio 1 d. yra laukiami pasiūlymai dėl kandidatūrų Utenos krašto garbės piliečio vardui suteikti.
Detali informacija (Utenos krašto garbės piliečio vardo suteikimo nuostatai, Utenos krašto garbės piliečio pažymėjimas, Utenos krašto garbės piliečio vardo suteikimo komisijos nuostatai) yra pateikta Utenos rajono savivaldybės internetiniame puslapyje www.utena.lt, skirsnyje Utenos krašto garbės piliečiai.
Pasiūlymus dėl kandidatūrų Utenos krašto garbės piliečio vardui suteikti reikia pristatyti į Utenos rajono savivaldybės administraciją (Utenio a. 4), 103 kabinetą.
Daugiau informacijos tel. Nr. 8 389 64013, 8 686 62331, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Utenos mugė „Rudenojai“

IMG 0861

Spalio 18–19 dienomis Utenos Pieninės aikštėje vyks mugė „Rudenojai".
Šios mugės tikslas – atvežti miestiečiams ir miesto svečiams rudens derliaus gerybių bei rankų darbo tautodailininkų ir amatininkų darbų.
Mugėje rasite tradicinių medienos, avies vilnos dirbinių, kulinarinio paveldo produktų - naminės giros, medaus, arbatos, prieskonių, tradicinių duonos gaminių, senovinių rūkytų mėsos produktų, šviežiai rūkytos žuvies iš Lietuvos pajūrio ir kitų gardumynų. Daržo ir sodo entuziastai galės ne tik įsigyti jau užaugintų vaisių iš įvairių Lietuvos medelynų, bet ir išsirinkti vaismedžių, vaiskrūmių sodinukus, dekoratyvinius medelius bei kitus augalus savo svajonių sodui.

Skaityti daugiau...

PROJEKTAS „SYNERGY FOR SECURITY” 12, 13, 14, 15, 16

IMG 0861

 

Projekto „SYNERGY FOR SECURITY" informacinės kampanijos „Jei matai – netylėk!" metu buvo pradėtas trumpametražinių filmų kūrimas, siekiant kreiptis į gyventojus tiek socialiniuose tinkluose, tiek pasitelkus socialinius stendus. Pirmuose trumpametražiniuose filmuose kartu su Daugpilio profesionalaus teatro ir Kraslavos mėgėjų teatro aktorių vaidino ir srities profesionalai – VP Latgalos regioninės valdybos darbuotojai. Ir reikia pripažinti – jiems tai pavyko puikiai!

Skaityti daugiau...

Platus specialistų, dirbančių su priklausomybių turinčiais asmenimis, tinklas padėtų greičiau grąžinti vaikus į šeimą

Galimybė arti savo gyvenamosios vietos gauti pagalbą gydant priklausomybės ligas vis dar pasiekiama ne kiekviename regione. Kai kuriose Utenos apskrities savivaldybėse profesionalaus priklausomybės ligų specialisto konsultacijos pasiekiamos vos kartą per mėnesį, tačiau gera žinia ta, kad nuo šių metų rugsėjo minėta paslauga pradėta teikti jau visose 6 savivaldybėse: Anykščių, Molėtų, Ignalinos, Zarasų, Visagino ir Utenos.
„Analizuojant vaiko teisių pažeidimų priežastis pastebėta, kad pati dažniausia nustatyto vaiko teisių pažeidimo priežastis – įvairios tėvų priklausomybės. Todėl visų institucijų pareiga – stiprinti ir aktyviau organizuoti bei vykdyti visuomenės švietimą informuojant apie tai, kas yra priklausomybė, kokią pagalbą ir kokie specialistai teikia", – sako Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (toliau – VTAS) vedėja Irena Gaigalienė.

Skaityti daugiau...

Joomla templates by a4joomla