1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Socialinė rūpyba namuose Švedijoje grindžiama vertybėmis

20181203 114731 (Custom)Gruodžio mėnesio pradžioje atstovai iš šešių Latvijos ir Lietuvos savivaldybių - projekto LLI-341 „Patogus senėjimas" partnerių – apsilankė Burlangės (Švedija) savivaldybėje. Vizito metu aplankyta socialinių paslaugų namuose agentūra, susitikta su įvairių sričių specialistais, kurie papasakojo apie Švedijos valstybės ir savivaldybių socialinės globos teisinį reglamentavimą, dalijosi socialinių paslaugų teikimo namuose patirtimi jų savivaldybėje.

Skaityti daugiau...

Kamerinėje koncertų salėje – atidarymo koncertas

1 (Custom)Utenos rajono savivaldybės administracija kartu su partneriu – Utenos meno mokykla vykdo projektą ,,Naujų kultūros paslaugų visuomenės kultūriniams poreikiams tenkinti sukūrimas Utenos meno mokykloje". Projektu siekiama prisidėti prie visuomenės susidomėjimo kultūros paveldu ir išsaugoti bei atskleisti seniausių išlikusių Utenos mieste pastatų – senosios pašto stoties statinių komplekso vertingąsias savybes.

Skaityti daugiau...

Valstybinių miškų urėdijos miškininkai dovanodami eglės šakas primena apie atsakingumą miške

25Šių metų gruodžio 20 d. nuo 12 val. visoje Lietuvoje vyks tradicinė iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus", kurios metu VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai gyventojams dovanos eglės šakas. Taip miškus prižiūrintys specialistai ragina ugdyti atsakingumą – miškuose nekirsti jaunų eglučių, nelaužyti jų šakų bei skatina tausojantį ir ekologišką vartojimą.

Skaityti daugiau...

KUPIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖ, KUPIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS KULTŪROS, ŠVIETIMO IR SPORTO SKYRIUS, KUPIŠKIO RAJONO ŠVIETIMO PAGALBOS TARNYBA, ŠIAULIŲ UNIVERSITETAS, LIETUVIŲ, UKRAINIEČIŲ ISTORIKŲ ASOCIACIJA KVIEČIA Į DVASINGUMUI SKIRTĄ IV TAR

Konferencijos tema „Popiežių vizitų svarba katalikų bažnyčiai ir visuomenei Lietuvoje".
Konferencijos programa
9–10 val. – šv. Mišios Kupiškio Kristaus žengimo į dangų bažnyčioje. Gieda Kupiškio Kristaus žengimo į dangų bažnyčios choras, vadovaujamas vargonininko Marijano Remeikio.
Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros centro didžioji salė (Gedimino g. 40, Kupiškis):
10–10.30 val. – dalyvių registracija;
10 val. – konferencijos atidarymas. Konferencijos dalyvius sveikina Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos merginų ansamblis (vad. Sandra Guginienė), Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM, Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė, Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų parapijos klebonas dekanas kun. mgr. Mindaugas Kučinskas.

Skaityti daugiau...

Utenoje sušvito Kalėdų eglė

IMG 0774Utenoje, laimės mieste, linksmai ir džiaugsmingai įžiebta Kalėdų eglė. Ji nušvito spindinčiais žiburiais ir užbūrė savo grožiu. Nors, kaip sakė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, ji nekonkuruoja su didžiųjų Lietuvos miestų eglėmis, bet kiekvienam uteniškiaui yra pati gražiausia ir šventiškiausia. Juoba kad šiųmetinį jos įžiebimą lydėjo begalė atrakcijų, staigmenų ir šventinių veiklų. Vien pažiūrėjus į meškinus, skaitančius, geriančius koka kolą ar šiaip drybsančius, nejučia į širdį įsėlina kalėdinė nuotaiką ir jau nebenori išeiti... Už tai reikia padėkoti Utenos kultūros centro direktoriui Erikui Druskinui. Net Kalėdų Senelis ir tas, nors sniego buvo tik pabarstyta, atskriejo į šventę pasakų rogėmis.
Nuo eglutės įžiebimo šventės laimės mieste apsigyveno tikrų tikriausia Kalėdų dvasia. Iki pat Trijų Karalių ji mums dovanos gerą nuotaiką, džiaugsmingą nusiteikimą ir daug gerumo bei meilės.

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla