1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Policija primena: nedidelės galios ginklus privalu registruoti iki 2014 m. liepos 1 d., vėliau – baudžiamoji atsakomybė

Policijos pareigūnai dar kartą primena, kad asmenys, turintys dujinius pistoletus (revolverius), senovinius ginklus bei jų kopijas, taip pat nedidelės galios (2,5 J–7,5 J) šaunamuosius ginklus, kuriuos įgijo iki 2011 m. kovo 1 d., privalo juos iki 2014 m. liepos 1 d. užregistruoti Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate bei gauti neterminuotą leidimą įsigyti laikyti (nešiotis) ginklus.

Asmuo, pageidaujantis užregistruoti šiuos ginklus, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Licencijavimo poskyrio pareigūnams turi pateikti:
1. prašymą užregistruoti ginklą (pildomas vietoje);
2. sveikatos priežiūros įstaigos pažymą, kad asmuo neįrašytas į sveikatos priežiūros įstaigos įskaitą dėl alkoholizmo, narkomanijos;
3. sveikatos priežiūros įstaigos pažymą, kad asmuo nėra sveikatos priežiūros įstaigos priežiūroje dėl psichikos ligos ar sutrikimo;
4. tapatybę patvirtinantį dokumentą;
5. ginklą(-us), įsigytą (-us) iki 2011 m. kovo 1 d.
Asmenims, kurie turi galiojančius leidimus laikyti (nešiotis) ginklus, neterminuoti leidimai įsigyti, laikyti (nešiotis) ginklus įprastai išduodami prašymo pateikimo dieną. Už neterminuotą leidimą įsigyti, laikyti (nešiotis) ginklus imama 50 litų valstybės rinkliava, kurią galima sumokėti vietoje.
Atkreipiame dėmesį, kad ginklai į policijos komisariatą turi būti gabenami neužtaisyti, įdėti į dėklą ar kitą tam tinkamą daiktą, dėtuvė turi būti išimta iš ginklo, šaudmenys išimti iš dėtuvės, būgnelio ir vamzdžio.
Asmenims, kurie neturėdami policijos leidimo, disponuos dujiniu pistoletu (revolveriu), nedidelės galios (2,5–7,5 J) šaunamuoju ginklu, senoviniu ginklu ar jo kopija, bus taikoma baudžiamoji atsakomybė.
Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Licencijavimo poskyrio pareigūnus, Maironio g. 4 (kab. Nr. 8), Utena, tel. (8 389) 64 335, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija
www.utena.policija.lt

 

Joomla templates by a4joomla