1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Mokymų metu jaunuoliai įgyja žinių apie savanorystę policijoje

savanoriai zmogaus saugumuiUtenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitarimų salėje birželio 16–18 dienomis vyko mokymai „Savanorių rengimas". Mokymuose dalyvavo daugiau nei 20 jaunuolių, su kuriais mokymų metu savo žiniomis ir patirtimi dalinosi policijos pareigūnai, lyderystės meistrai, kūrybinių dirbtuvių moderatoriai.
Trijų dienų mokymuose jaunuoliams dėstytos teorinės žinios temomis: „Savanoriška veikla ir jos organizavimas visuomenės saugumo užtikrinimo srityje", „Komunikacija ir savęs pristatymas", „Darbas komandoje ir lyderystė". Planuojama, jog Utenos apskrityje per metus bus apmokyta iki 120 jaunuolių, kurie įgys žinių apie savanorystę policijoje, užtikrinant visuomenės saugumą, išlavins gebėjimus komunikuoti, įsisavins bendravimo principus, susipažins su komandinio darbo principais ir ypatumais, kūrybiškumo lavinimu.

Kviečiame jaunuolius įsilieti į projekto „Savanoriai – žmonių saugumui" veiklas, nes čia jums bus užtikrinti profesionalūs mokymai, sustiprinti praktiniai darbo įgūdžiai, suteikta galimybė tapti policijos savanoriu ir atlikti savanoriškos veiklos praktiką policijoje ir galimybė gauti rekomendaciją mokytis ir dirbti. Projekto tikslas – savanoriškos jaunimo veiklos visuomenės saugumo užtikrinimo srityje organizavimas ir socializacijos bei pilietiškumo ugdymas neformaliojo švietimo pagalba. Jaunuoliai bus supažindinti su policijos pareigūnų profesija, gaus kvalifikacijos kėlimo ir savanoriškos veiklos praktikos baigimo pažymėjimus, kartu su policijos pareigūnais aktyviai dalyvaus prevencinėje veikloje bei kurs saugią kaimynystę.
Jeigu norite nuveikti gerą darbą kartu su policijos pareigūnais – dalyvaukite projekte „Savanoriai – žmonių saugumui" ir prisijunkite prie policijos savanorių būrio! Tai puiki galimybė surasti naujų draugų ir bendraminčių!
Policijos savanoriu gali tapti 18–29 m. jaunas asmuo, kuris šiuo metu nedirba ir nesimoko.
Saugesnės gyvenimo ir darbo aplinkos kūrėju galite tapti užpildę savanorių atrankos anketą ir atidavę ją policijos pareigūnams Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (Utena, Maironio g. 3):
- Daivai Maselskienei, Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnų veiklos grupės vyresniajai specialistei (tel. (8 389) 64 317, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. );
- Audriui Micikevičiui, Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkui (tel. (8 389) 64 311, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. );
- Nerijui Petrulioniui, Operatyvaus valdymo skyriaus viršininkui (tel. (8 389) 64 318, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. );
- Daivai Sapkauskienei, Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiajai specialistei (tel. (8 389) 64 314, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. );
- Vaidotui Žiliui, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojui (tel. (8 389) 70 050, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ).
Daugiau informacijos apie projektą www.raidoskryptys.lt ir www.policija.lt.

Savanorių atrankos anketa >>>

 

Joomla templates by a4joomla