1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Gatvėms tvarkyti – savivaldybės biudžeto lėšos

Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje, vykusiame birželio 26 d., buvo priimtas sprendimas skirti 400 tūkst. Lt miestelių, kuriuose pradėtas ir baigiamas projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Utenos rajone (Tauragnuose, Utenoje, Sudeikiuose, Užpaliuose, Vyžuonose)", dalies gatvių sutvarkymui. 400 tūkst. Lt – savivaldybės biudžeto lėšos. Jas panaudoti nuspręsta, esant ribotam projektinių lėšų kiekiui seniūnijų centrų gatvių atstatymui. Minėtos lėšos papildė Utenos rajono savivaldybės 2014–2016 m. teritorijų planavimo, projektavimo ir statybų priemonių planą.


Iniciatyvą dar šiemet baigti tvarkyti gatves parodė patys miestelių gyventojai, sueigose ir susirinkimuose nuolat keldami šį klausimą bei kreipdamiesi į Utenos rajono savivaldybę. Atsižvelgiant į gyventojų pageidavimus bei gyvenimo kokybės gerinimo ir patrauklios gyvenamosios aplinkos kūrimo svarbą ir buvo nutarta skirti papildomą finansavimą gatvių atstatymui.
Pasak Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjo Nerijaus Malinausko, už skirtas lėšas bus sutvarkyta dalis Užpalių, Sudeikių, Vyžuonų miestelių bei Grybelių kaimo gatvių. Kaip tik šiuose vietovėse (Užpaliuose darbai dar vyksta) buvo tiesiami minėtieji vandentiekio ir nuotekų tinklai, kuriuos nutiesus ne visos gatvės, pritrūkus lėšų, buvo baigtos tvarkyti.
– Skirtos savivaldybės biudžeto lėšos – 400 tūkst. Lt – bus įsisavintos dar šiais metais, – sakė vedėjas. – Vadinasi, minėtų vietovių gyventojai jau šiais metais galės džiaugtis tvarkingomis gatvėmis. Manome, kad baigti darbus dar prireiks panašaus kiekio lėšų. Tikimės, kad seniūnijų centrų ir Grybelių kaimo gatvių darbai pagal galimybes bus tęsiami ir kitąmet.

Joomla templates by a4joomla