1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenoje minint tarptautinę jaunimo dieną šurmuliavo aktyvūs jaunuoliai

IMG 6932Rugpjūčio 12-ąją minima Tarptautinė jaunimo diena. Ši visam jaunimui svarbi diena pirmą kartą buvo paminėta 1999-aisiais Jungtinių tautų organizacijos (JTO) sprendimu. Šią dieną siekiama skirti daugiau dėmesio jaunimui, organizuoti akcijas, renginius, skatinančius didesnį jaunimo aktyvumą pilietinėje bei visuomeninėje veikloje. Ne išimtis ir Utenos rajono jaunimas.
Rugpjūčio 12 d. Utenos jaunimas, jaunimo organizacijų nariai ir savanoriai žaismingai būriavosi Utenio aikštėje, muzikavo kartu su Vydūnu Tutkumi ir Agne Dabregaite, leido į dangų helio balionus su palinkėjimais, norais, svajonėmis ir viltimis, kad šie išsipildys.

IMG 6881Renginio metu Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas jaunimui linkėjo neblėstančio jaunatviško entuziazmo, kūrybiškumo, drąsos ir ryžto priimant gyvenimo iššūkius, gražių iniciatyvų, kurios virstų realiais darbais. Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas" prezidentė Dovilė Bikelytė džiaugėsi renginio sėkme ir vylėsi, jog šią dieną Utenoje minėsime kūrybingiau ir garsiau, o Utenos rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Justė IMG 6888Rudokienė sveikino visus jaunus žmones su Tarptautine jaunimo diena ir linkėjo būti kūrybingais maksimalistais, kuriančiais savo ateitį Lietuvoje.

Joomla templates by a4joomla