1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Dovana Utenai – gausi ir vertinga biblioteka

2014 08 14 Rugpjūčio 14 d. Utenos rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos ir JAV diplomatas, žurnalistas, visuomenės veikėjas, buvęs ambasadorius, Utenos miesto garbės pilietis Vytautas Antanas Dambrava. Utenos miesto garbės piliečio vardas Vytautui Antanui Dambravai buvo suteiktas 1996 m. rugsėjo 28 d.
Utenos rajono savivaldybės administracijoje garbus svečias susitiko su savivaldybės meru Alvydu Katinu. Buvo kalbama apie šiandienos Lietuvos aktualijas, įvykius pasaulyje.

Bet svarbiausias, pasak svečio, vizito į Uteną tikslas – asmeninės bibliotekos perdavimas Utenos rajono institucijoms. Vytautas Antanas Dambrava turi gausią vertingą biblioteką, kurioje sukauptos įvairių sričių knygos daugeliu pasaulio kalbų. Kaip sakė svečias, biblioteka netrukus bus pradėta inventorizuoti. Po šio darbo jau bus galima ją perduoti atitinkamoms institucijoms. Vytautas Antanas Dambrava kreipėsi į merą, prašydamas patarti ir patarpininkauti, kad gausios bibliotekos knygos atitektų toms institucijoms, kurioms jos labiausiai reikalingos. Meras Alvydas Katinas pažadėjo padėti ir tarpininkauti kreipiantis į Utenos rajono institucijas bei perduodant joms knygas.
Baigiantis susitikimui meras pakvietė Vytautą Antaną Dambravą į miesto šventę, vyksiančią rugsėjo 6 d., ir įteikė svečiui atminimo dovanų: knygų apie Uteną.

Joomla templates by a4joomla