1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Neįgaliųjų patogumui – specializuotas automobilis

intereg

8717

Utenos rajono savivaldybė, įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Senjorų socialinė integracija" (Nr.LLI-341), įsigijo naujutėlaitį specializuotą automobilį Volkswagen Crafter, skirtą vežti neįgaliems žmonės, sevyvo amžiaus asmenims, ligoniams.
Minėto projekto tikslas: pagerinti senyvo amžiaus žmonių intergravimosi į visuomenę sąlygas bei socialinės priežiūros namuose teikiamų paslaugų kokybę. Projekto partneriai – penkios Latvijos ir Utenos bei Molėtų rajonų savivaldybės. Jame numatoma apmokyti 40 mobiliųjų komandų specialistų ir patobulinti šių komandų teikiamų socialinių paslaugų įrangą. Planuojama, kad projektas suteiks naudą apie 1300 vyresnio amžiaus asmenų Latvijos-Lietuvos pasienio regione.

iekiant aprūpinti mobiliąsias komandas geresniais, moderniais įrenginiais, jau yra įsigytas elektrokardiografas, įvairių priemonių socialiniams darbuotojams ir minėtas specializuotas automobilis Volkswagen Crafter.
Automobilį Utenos rajono savivaldybei perdavė ir pristatė UAB „Moller Auto" vadybininkas Paulius Džiugelis. Volkswagen Crafter įrengtas taip, kad jame būtų galima vežti du neįgaliuosius vežimėliuose arba vieną gulintį neštuvuose. Automobilis aprūpintas keltuku, kuris pakelia neįgalų žmogų vežimėlyje ar ligonį neštuvuose, kad socialiniams darbuotojams ar kitiems asmenims nereikėtų naudoti jėgos. Jame yra keturios sėdynės, kurios gali būti išimamos, priklausomai, kiek žmonių vienu metu važiuoja automobilyje. Šalia vairuotojo medicinos personalui yra skirtos dvi patogios vietos.
Specializuotas automobilis bus perduotas Utenos rajono socialinių paslaugų centrui.

Joomla templates by a4joomla