1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Projekto „Tvarios plėtros skatinimas stiprinant viešojo sektoriaus socialinę klasterystę“ partnerių atstovų vizitas Osle, Norvegijoje

3logo2016 m. lapkričio mėn. 14-17 dienomis projekto partnerių atstovai dalyvavo pirmajame vizite Norvegijos partnerio institucijoje Flexible Education Norway. Pagrindinis vizito tikslas buvo išgryninti socialinės klasterystės kompetencijų modelio parengimo etapus, kurio pagrindu turės būti parengtas socialinės klasterystės kompetencijų modelis. Intensyvūs susitikimai su projekto partnerių diskusijos ir aptarimai, darbas grupėmis padėjo išgryninti socialinės klasterystės kompetencijų modelio svarbiausius etapus, kurie, kaip pagrindas, bus naudojami kuriant modelį ir organizuojant virtualius mokymus ir mokymų renginius.
Vizito metu projekto partnerių atstovai turėjo galimybę ne tik pasidalinti gerąja patirtimi apie darbuotojų kvalifikacijos kėlimo būdus, bet ir susipažinti su projekto partnerės - Norvegijos skėtinės organizacijos Flexible Education Norway patirtimi plėtojant socialinę klasterystę viešajame sektoriuje.

Vizito metu buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės, Norvegijos ir Lietuvos partnerių vizitai, mokymosi programos ir siekiami bendri rezultatai. Kito vizito metu dalyviams iš Lietuvos planuojama daugiau praktinių susitikimų savivaldybėse perimant gerąją patirtį: kaip bendradarbiauti kuriant tinklus su įvairiomis organizacijomis, išgirsti ir pamatyti daugiau viešųjų įstaigų sėkmės pavydžių bendradarbiaujant ir vystant socialinę klasterystę.
Dalyvavimas vizite yra Lietuvos edukologijos universiteto projekto „Tvarios plėtros skatinimas stiprinant viešojo sektoriaus socialinę klasterystę" dalis.
Projekto vykdytojas: Lietuvos edukologijos universitetas
Projekto partneriai: Fleksibel utdanning Norge, Biržų rajono savivaldybė, Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Prienų rajono savivaldybė, Prienų globos namai, Druskininkų savivaldybė, Druskininkų Švietimo centras, Utenos rajono savivaldybės administracija, Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Vilniaus Dizaino kolegija, VšĮ Gintarinė akademija, Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija.
Detalesnė informacija rasite: www.socialcluster.lt
Projekto vykdytojas ir partneriai:
Lietuvos Edukologijos universitetas - http://leu.lt/lt/pradzia.html
Fleksibel utdanning Norge - http://fleksibelutdanning.no/
Biržų rajono savivaldybė - http://www.birzai.lt/
Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras - http://www.birzuvsb.istaiga.lt/
Prienų rajono savivaldybė - http://www.prienai.lt/
Prienų globos namai - http://www.pgn.lt/
Druskininkų savivaldybė - http://www.druskininkai.lt/index.php
Druskininkų Švietimo centras - http://dscentras.lt/
Utenos rajono savivaldybės administracija - http://www.utena.lt/
Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka - http://www.uvb.lt/lt/
Vilniaus Dizaino kolegija - http://www.dizainokolegija.lt/lt/
VšĮ Gintarinė akademija - http://www.gintarineakademija.lt/
Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija - http://www.lduk.lt/

Joomla templates by a4joomla