1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Pasirašyta Utenos rajono bendruomenių projektų vykdymo sutartis

Pasirašyta Utenos rajono bendruomenių projektų vykdymo sutartisŠ. m. birželio 3 d. Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas dalyvavo susitikime su socialinės apsaugos ir darbo ministre Algimanta Pabedinskiene. Rokiškyje vykusiame renginyje jis ir dar 15 Šiaurės ir Rytų Lietuvos savivaldybių vadovų pasirašė Vietos bendruomenių savivaldos programos lėšų naudojimo 2013 metais sutartis. Sveikindama susirinkusius, ministrė pasidžiaugė, kad pernai pilotine laikyta programa padėjo bendruomenėms įgyvendinti daug gerų idėjų. Bendruomenės pačios rinkosi, kaip panaudoti valstybės lėšas – jomis buvo galima tenkinti pažeidžiamųjų bendruomenės narių ir grupių poreikius, finansuoti vaikų ir jaunimo užimtumą, gerinti viešąsias erdves ir aplinkos kokybę, organizuoti sporto ir sveikatinimo renginius, finansuoti kitas gyvenimo kokybę gerinančias iniciatyvas.

2013 06   Bet, anot ministrės, be aplinkos pagerinimo ar galimybių kultūrinėms, švietėjiškoms veikloms plėtoti, įgyvendinti projektai dar gavo ir pridėtinę vertę – bendruomeniškumą. Linkėdama ir šiais metais bendruomenėms dar daugiau idėjų, sutelktumo jas įgyvendinant, A. Pabedinskienė savivaldybių vadovams įteikė po albumą nuotraukoms, kuriose atsispindėtų gražiausi ir prasmingiausi bendruomenių veiklos rezultatai.
Šiemet, kaip ir pernai, iš Vietos bendruomenių savivaldos programos 60 savivaldybių skirta 8 mln. litų, Utenos rajono savivaldybei – 111,6 tūkst. litų.

Joomla templates by a4joomla