1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

PROJEKTAS-KONKURSAS „AUGINU LIETUVAI!”

auginu-1-1170x600Žemės ūkio rūmai, drauge su Lietuvos savivaldybių asociacija inicijuoja projektą „Auginu Lietuvai!" (toliau – Projektas), skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Projekto idėja – padovanoti 100 šiltnamių miestų ir rajonų ikimokyklinio ugdymo įstaigoms, ar globos namams.

Projekto tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo domėjimąsi žemės ūkiu, verslo ir karjeros galimybėmis bei įvairiomis ūkininkavimo alternatyvomis, skatinti užimtumą bei stiprinti motyvaciją. Šiam tikslui pasiekti reikšmingu tampa realių pavyzdžių pateikimas, kaip galima sėkmingai sukurti verslą žemės ūkyje, kodėl yra patrauklu gyventi ir dirbti kaime tarp savo bendruomenės narių ir kaip gali maloniai džiuginti pasiekti darbo rezultatai.

Projekto dalyviai – Projekte gali dalyvauti visos mieste ar rajone veikiančios ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir globos namai, kurios turi nuosavybės ar panaudos teise priklausančios žemės. Įstaigos norinčios dalyvauti Projekte iki 2018 m. kovo 30 d., el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , turi atsiųsti fotonuotrauką tema „Auginu pats – auginu Lietuvai", kurioje atsispindėtų vaikų santykis su kaimu, žemės ūkiu, žemės ūkio darbais. Siunčiant nuotrauką būtina nurodyti atstovaujamos įstaigos pavadinimą, adresą, tel. Nr., el. paštą. Kartu su nuotrauka įstaiga turi pateikti pažymą apie turimą žemės plotą.

Konkurso nugalėtojai bus atrenkami organizuojant fotonuotraukų konkursą – „Auginu Lietuvai!". Nugalėtojų išaiškinimui bus pasitelkta Žemės ūkio rūmų Facebook paskyra www.facebook.com/zemesukiorumai/ . Vaikų darželių, ar globos namų fotokonkurso nugalėtojams – pagal daugiausiai simpatijų (patiktukų) sulaukusių nuotraukų skaičių, bus padovanotas ir sumontuotas šiltnamis. Balsavimas vyks 2018 m. balandžio 2-8 d.

Kiekviena prie Projekto įgyvendinimo prisidėjusi organizacija bus viešinama ŽŪR interneto svetainėje adresu www.zur.lt ir Facebook paskyroje www.facebook.com/zemesukiorumai/, taip pat miestų ir rajonų savivaldybių, rėmėjų, ŽŪR organizacijų internetinėse svetainėse, Respublikinėje ir rajono spaudoje. Taip pat prie šiltnamio centralizuotai bus pagamintos informacinės lentelės (42×59 cm) su organizatorių, savivaldybių ir kitų rėmėjų logotipais. Prie projekto įgyvendinimo prisidėję asmenys/įmonės/rėmėjai bus pakviesti į šiltnamio įteikimo/atidarymo renginį.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir prisidėti prie Projekto įgyvendinimo.

>>Projekto nuostatai >>>

>>Projekto ataskaitos forma >>>

>>Šiltnamio techninė specifikacija >>>

Joomla templates by a4joomla