1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Jubiliejinė "Maisto banko" akcija

LpdukasDvidešimt penktąjį kartą organizuotoje „Maisto banko" akcijoje žmonės per kelias dienas šalyje paaukojo maisto nepasiturintiems už 460 tūkst. eurų. Anot organizatorių, tai – didžiausia kada nors „Maisto banko" akcijoje paaukoto maisto vertė. Akcija organizuota 76 miestuose ir miesteliuose, į labdaros rinkimą įsitraukė 438 maisto prekių parduotuvės.

Labdaros akcijoje aktyviai dalyvavo ir uteniškiai. Kovo 23-24 dienomis paremti dalijimosi idėją ir nupirkti maisto produktų stokojantiems, uteniškiai ir miesto svečiai buvo kviečiami prekybos centruose „Vyturiai", „Aukštakalnis", „Rašė", „Santaka", „IKI" „Rimi", „Lidl", didžiojoje „Norfoje" ir prekybos centruose „Maxima".

Paramos akcijoje aktyviai talkino Utenos šeimos ir vaiko gerovės centras, Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras, VšĮ krizių centras „Angelų pieva", VšĮ „Sveikatą į namus" atstovai, Utenos lietuvių ir švedų draugija, Utenos krašto žmonių su negalia sąjunga, Utenos rajono neįgaliųjų draugija, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Utenos Viltis" bei Utenos maltiečių grupė. 218 savanorių surinko 8760 vienetų maisto produktų, kuriuos paaukojo 3276 aukotojai. Galime pasidžiaugti, kad Utenoje savanorių ir aukotojų gretos didėja. Surinkti produktai bus išdalyti mažas pajamas gaunantiems asmenims, daugiavaikėms šeimoms, bedarbiams, benamiams ir neįgaliesiems.
Ačiū už Jūsų dosnumą!

Joomla templates by a4joomla