1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Studijų mugė

Utena2018 m. balandžio 11 d. Utenoje pirmą kartą vyko Studijų mugė. Mugės organizatorė Utenos jaunimo informacijos centro vadovė Jurgita Markūnaitė į Utenos kūrybinių industrijų centrą „Taurapilis" pakvietė šalies universitetų, kolegijų, Utenos profesinio regiono centro, Utenos kolegijos bei studijų užsienyje atstovus. Studijų mugės dalyvius pasveikino Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo skyriaus vyr. specialistė, jaunimo reikalų koordinatorė Justė Rudokienė, Utenos kolegijos direktorius prof. dr. Gintautas Bužinskas ir Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkė Glorija Šermukšnytė.

Studijų mugėje uteniškiams buvo pristatomos kelių dešimčių šalies universitetų, kolegijų, profesinių centrų bei studijų užsienyje programos, vyko konsultacijos. Aukštesniųjų klasių moksleiviai ir mokytojai susipažino su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka. Mokyklų atstovai patarė ir konsultavo kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms. Pristatė karjeros galimybes ir perspektyvas baigus mokslus.

Utenos jaunimo informacijos centre, kuri įsikūrė Utenos A.ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje moksleiviai galės rasti aktualios informacijos apie studijų programas ir ateinančių mokslo metų naujoves. Studijų mugėje dalyvavo: Vilniaus universitetas, Šiaulių universitetas, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, ISM vadybos ir ekonomikos universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Kauno technikos kolegija, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Vytauto Didžiojo universitetas, Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla, Lietuvos verslo kolegija, Panevėžio kolegija, Vilniaus verslo kolegija, Utenos kolegija, Lietuvos verslo kolegija, Utenos regioninis profesinio mokymo centras, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Aleksandro Stulginskio universitetas bei studijų užsienyje atstovai AMES ir KASTU.

https://www.facebook.com/pg/Utenos-rajono-savivaldyb%C4%97-1501424743403666/photos/?tab=album&album_id=2011177029095099

Joomla templates by a4joomla