1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Pavasario darbai mieste – išdaužų taisymas ir šaligatvių tvarkymas

Staiga atėjęs pavasaris atnešė ir neatidėliotinų darbų mieste. Vienas tokių – asfaltbetonio  išdaužų taisymas ir šaligatvių tvarkymas.

Kaip informavo Utenos miesto seniūnas Valentinas Vaitonis, asfaltbetonio  išdaužos miesto gatvėse jau bus pradėtos taisyti netrukus. Pabaigus šiuos darbus visas dėmesys bus skiriamas šaligatviams ir jų  tvarkymui. „Pirmiausia pradėsime tvarkyti Aukštakalnio kvartalo Taikos gatvės šaligatvį, esantį neporinių numerių namų pusėje, – sakė seniūnas. – Jo būklė tikrai yra prasta, šaligatvis susidėvėjęs, tad sulaukiame nemažai gyventojų prašymų dėl šaligatvio tvarkymo. Galiu pradžiuginti aukštakalniečius, kad Taikos gatvėje vietoj seno šaligatvio netrukus bus patiestas naujas".

Bus tvarkoma ir J. Basanavičiaus gatvės šaligatvio dalis nuo parduotuvės „Rasa" iki sankryžos su Sėlių gatve. Nauji šios dalies ir minėtas Taikos gatvės šaligatviai bus pakloti šią vasarą.

Permainų laukia skveras tarp J. Basanavičiaus ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių (senųjų uteniškių atminty išlikęs kaip vokiečių kapai). Skvere darbus pradėti planuojama jau šį mėnesį. Pirmiausia bus sutvarkyti laiptai (J. Basanavičiaus gatvės pusėje) ir nuo jų iki S. Dariaus ir S. Girėno gatvės palei privačių namų sklypus vedantis takas, kuris virs šaligatviu.

Joomla templates by a4joomla