1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Meras pasveikino AB „Mėsa“ generalinį direktorių

IMG 9107Gegužės 10 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje buvo pasveikintas AB „Mėsa" generalinis direktorius Viktoras Jakučionis, švenčiantis 70-ies metų sukaktį. Garbingos sukakties proga direktorių sveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas, mero patarėjai Henrikas Zabiela ir Gintautas Petravičius.


Viktoras Jakučionis – daugeliui uteniškių gerai žinomas žmogus. Į Uteną iš savo gimtinės Tauragės jis atvyko 1976 metais. Tais metais Utenoje buvo pradėtas statyti mėsos kombinatas. Kaip pats jubiliatas sakė, „atvykau, pastačiau ir pasilikau. Ir štai Utenoje aš jau 42 metai". Per šiuos dešimtmečius Vidas Jakučionis AB „Mėsa" dirbo įvairiose pareigose. Buvo vyr. ekonomistas, skyriaus vadovas. Šiuo metu Vidas Jakučionis, kaip minėta, yra AB „Mėsa" generalinis direktorius, be to, vadovauja kooperatinei bendrovei „LOG LT".
Utenos rajono savivaldybės meras, sveikindamas jubiliatą, linkėjo jam stiprios sveikatos, ilgų kūrybingų metų, vadovo išminties ir aukštaitiško užsispyrimo įgyvendinti visus sumanymus. „Kiekvienas amžiaus tarpsnis yra gražus ir kupinas atradimų. Tad linkiu, kad ir šiame rastumėte daug įdomių ir nuostabių dalykų", – sakė meras.
Šventinio susitikimo akimirka buvo įamžinta bendroje Savivaldybės vadovų ir jubiliato nuotraukoje.
Utenos rajono savivaldybės administracija"

Joomla templates by a4joomla