1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos motokrosininkai nusiteikę skinti pergales

IMG 8853Gegužės pradžioje Utenos motokroso klubas „Porteris", kuriam vadovauja Nerijus Šeduikis, surengė komandos pristatymą visuomenei. Šventė vyko prie Utenos daugiafunkcio sporto centro. Tądien centre kaip tik Utenos krepšinio komanda „Juventus" susitiko su Šiaulių „Šiauliais", tad krepšinio sirgaliams viena šventė („Juventus" susitikimą laimėjo) pakeitė kita, tokia pat triukšminga ir įspūdinga.


Kaip sakė Nerijus Šeduikis, šiais metais buvo suformuota didelė ir pajėgi komanda. Dabar klube – 26 sportininkai. Jų amžius – pats įvairiausias: nuo 7 metų iki 55-erių. „Jau kovojom Lietuvos motokroso čempionato pirmame etape ir jam pasibaigus paaiškėjo, kad esame lyderiai. Tai labai džiugi žinia mums visiems. Pirmame etape rungėsi 18 mūsų sportininkų. Dabar laukia antrasis etapas. Jis vyks gegužės 19–20 dienomis Šiauliuose. Tikimės, kad sėkmė jame nuo mūsų taip pat nenusisuks," – kalbėjo Nerijus Šeduikis.
Utenos motokrosininkų laukia ne tik Lietuvos čempionato antrasis etapas. Birželio 3 d. prasidės Lietuvos taurės čempionatas, kurio pirmasis etapas vyks Kelmėje. Taurės čempionate dalyvaus jau visi 26 klubo sportininkai. Dar bus ir Lietuvos motokroso čempionato svarbiausias etapas, kuris vyks ne kur kitur, o Utenos rajone, Alių trasoje. Visi motokroso mėgėjai į Alius rinksis rugsėjo 8–9 dienomis. Rugsėjo 8 d. rengiama ir Utenos miesto šventė, tad žiūrovų tikrai netrūks.
Komandos pristatymo šventėje ir buvo pasidžiaugta sėkme Lietuvos motokroso čempionato pirmame etape, susirinkusiems gerbėjams buvo parodyta laimėta taurė. „Pats didžiausias komandos sėkmės garantas – talentingi ir atkaklūs sportininkai, – sakė Nerijus Šeduikis. – Norėčiau paminėti uteniškius Nojų Gasiūną, Dauniškio gimnazijos gimnazistą, ir Igną Lamanauską, Adolfo Šapokos gimnazijos gimnazistą. Dedame į juos daug vilčių".

Joomla templates by a4joomla